У Ковелі завершилась міська легкоатлетична спартакіада серед студентів навчальних закладів міста

Минулого тижня на спортивних майданчиках Ковельської спеціалізованої школи № 3 відбулись змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат навчальних закладів міста в залік спартакіади 2018-2019 навчального року. Про підсумки міської спартакіади інформує відділ фізичної культури і спорту міськвиконкому.

У легкоатлетичних змаганнях взяли участь команди Ковельського центру професійно-технічної освіти, Ковельського медичного коледжу та Ковельського промислово-економічного коледжу. Загалом 46 спортсменів, серед яких - 36 юнаків та 10 дівчат.

Вони змагалися з бігу на дистанціях 100, 200, 400, 800 метрів, зі стрибків у довжину, штовханні ядра та легкоатлетичній естафеті 4 х 100 метрів.

У підсумку ІІІ місце посіла команда медичного коледжу, ІІ - Ковельського центру професійно-технічної освіти.

Високі спортивні результати з усіх видів програми показали студенти Ковельського промислово-економічного коледжу. Тож вони посіли перше загальнокомандне місце.

До складу команди-переможця входили: Тарасюк Станіслав, Залібський Богдан, Канарський Роман, Лісайчук Вадим, Кричук Сергій, Павлович Іван, Москалюк Олег, Гжеляк Богдан, Свінсицький Ярослав, Приступа Андрій, Ксюк Олександр, Мельничук Максим. Готували легкоатлетів до змагань викладачі фізичного виховання Руслан та Світлана Ющуки.

Переможців та призерів нагородили грамотами відділу фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради.