Підтримайте ковельських другокласників у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади

Підтримайте клас у розіграші подарунків в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Весна - 2019». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах.

Враження класу «Інтелект України» від проходження олімпіади:

- Ми, учні 2 – А класу Ковельського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 – колегіум”, вперше взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді “Всеосвіта Весна – 2019” з української мови і змогли перевірити свої знання з рідної мови у цікавій формі та отримати нагороди. Навчаємось за програмою НПП “Інтелект України”. Нам подобається працювати на уроках та дізнаватись нове. А у вільний час разом відпочиваємо, влаштовуємо різні заходи у класі. Ми вважаємо, що творчі завдання стимулюють розвиток креативного мислення, а цікаві призи мотивують до подальшого навчання. Чому саме ми маємо отримати подарунок? Учні нашого класу багато знають про повітря, як утворюється вітер, про шари атмосфери. Ваш головний приз допоможе нам наочно побачити перетворення енергії вітру у механічну енергію. Дякуємо “Всеосвіті” за дух суперництва. Будемо і надалі брати участь у Ваших заходах.


Підтримати і проголосувати за ковельських школярів можна на сайті «Всеосвіта» за посиланням: https://vseosvita.ua/olympiad


#Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Дівчата, які побилися на подвір'ї школи, стали "героїнями" сюжету на телеканалі UA: Волинь ВІДЕО

Дівчата, які побилися на подвір'ї школи, стали "героїнями" сюжету на телеканалі UA: Волинь ВІДЕО
До мережі інтернет потрапило відео, на якому б'ються школярки. Що кажуть про цей випадок керівники навчальних закладів та як відреагували правоохоронці - дивіться у сюжеті.

У Ковелі завершилась міська легкоатлетична спартакіада серед студентів навчальних закладів міста

У Ковелі завершилась міська легкоатлетична спартакіада серед студентів навчальних закладів міста
Найкращі результати у команди промислово-економічного коледжу. Друге та третє місця відповідно посіли юнаки та дівчата центру професійно-технічної освіти та медичного коледжу.