Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням!

Дорогі ковельчани! Вітаємо з Христовим Воскресінням!

Настає світле, наповнене духовністю і щирістю свято. Кожен рік разом із Великоднем ми святкуємо початок нового життя для всього християнського світу. Усі ми об'єднуємося в молитві, спрямованій до Всевишнього. Ми просимо вберегти Українську землю від ворога, захистити людей, дати надію на щасливе, безпечне і достойне життя на рідній землі.Ми просимо у ці дні у Бога здоров’я та щастя для найрідніших. Переосмислюємо вчинки. І розуміємо, наскільки важливими є любов, співчуття, підтримка, людяність та розуміння.

Цьогорічне Великоднє свято є особливим для кожного з нас. Україна обрала нового Президента. І ковельчани, як і всі українці, очікують на краще життя у мирній європейській державі.

Тож нехай Господь дасть мудрості усім для єднання думок і дій заради майбутнього, принесе в наше життя добро, щастя і любов, і нехай у ньому не буде місця війні, заздрості, непорозумінням і ворожнечі.

Бажаємо вам міцності духу, сердечного тепла, пасхальної радості, здоров’я, тепла, благодаті, душевного спокою, миру вам і благополуччя!

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!#Великдень

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

На Ковельському хлібокомбінаті печуть Великодні паски та італійські панеттони ФОТО

На Ковельському хлібокомбінаті печуть Великодні паски та італійські панеттони ФОТО
Замовити або придбати хлібобулочну та кондитерську продукцію до свята (не лише до Великодня, а й до будь-яких урочистостей) можна у фірмових магазинах чи безпосередньо на виробництві.