1. Головна
  2. Новини
  3. Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням!

Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням!

Дорогі ковельчани! Вітаємо з Христовим Воскресінням!

Настає світле, наповнене духовністю і щирістю свято. Кожен рік разом із Великоднем ми святкуємо початок нового життя для всього християнського світу. Усі ми об'єднуємося в молитві, спрямованій до Всевишнього. Ми просимо здоров'я для усіх рідних і близьких, просимо вберегти і захистити рідну землю, дати надію на щасливе, безпечне і достойне життя.

Ми просимо у ці дні у Бога щасливої долі для найрідніших. Переосмислюємо вчинки. І розуміємо, наскільки важливими є любов, співчуття, підтримка, людяність та розуміння.

Великоднє свято завжди було і є особливим для кожного з нас. А цьогоріч воно минає з новим випробуванням, яке необхідно здолати.

Тож нехай Господь дасть сили усім нам пережити важкі часи, мудрості - для єднання думок і дій заради майбутнього, принесе в наше життя добро і любов, і нехай у ньому не буде місця хворобам, війні, заздрості, непорозумінням і ворожнечі.

Бажаємо вам міцності духу, сердечного тепла, пасхальної радості, здоров’я, тепла, благодаті, душевного спокою, миру вам і благополуччя!

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!#Великдень

Коментарі

Читайте також

На Великодні свята у Ковель приїхали діти з Донеччини ФОТО ВІДЕО

На Великодні свята у Ковель приїхали діти з Донеччини ФОТО ВІДЕО
Півсотні школярів упродовж кількох днів проживатимуть у ковельських родинах, які люб'язно погодились прийняти у себе гостей з Нікольського району в рамках меморандуму «Схід та Захід разом».