1. Головна
  2. Новини
  3. Діти з Донеччини зустріли Великдень у Ковелі

Діти з Донеччини зустріли Великдень у Ковелі

На Великодні свята Ковель приймав дітей та педагогів з Донеччини. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради. У 2016 році між громадами селища Нікольське Донецької області та Ковелем був підписаний Меморандум про співпрацю. З того часу і підтримується ця традиція. Цьогоріч група була найчисельнішою. Півсотні школярів приїхали у наше місто.

Світле Воскресіння Христове вони провели у ковельських родинах, які надзвичайно гарно організували їм прийом. Кожна сім’я прагнула створити таку атмосферу, щоб діти почувались, як вдома.

- Дуже добре, що ви разом з нами на Великдень. Такі зустрічі допомагають нам краще зрозуміти один одного. Ви маєте хорошу можливість познайомитись з Ковелем, Волинським краєм, з його людьми. У нас надзвичайна країна. І нам разом творити її сьогодення і майбутнє, - переконаний начальник управління освіти Віктор Бичковський, який зустрічав групу з Нікольського.


Щоразу школярів з Донеччини супроводжує помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Наталія Проценко. Як вона зазначає, поїздку потрібно вибороти. Завчасно проводиться конкурс на креативне фото, плакат, слоган, відеоролик “Схід і Захід разом”, відбираються кращі роботи і діти-переможці їдуть на Пасхальні свята до Ковеля.

Донеччани кажуть, що ці дні для них стали особливими, що тут знайшли нових друзів, довідались багато нового, чудово провели час. Сподобалось місто, а найбільше вразили – прекрасні люди.


#Освіта #Дозвілля #Нікольське #Великдень

Коментарі

Читайте також

Ковельських старшокласників в урочищі Вовчак навчали, як давати відсіч ворогу

Ковельських старшокласників в урочищі Вовчак навчали, як давати відсіч ворогу
У рамках проекту «Вовчак. Волинська Січ. Відродження», який реалізує ВО «Свобода», у співпраці з Всеукраїнською громадською організацією «Сокіл», тривають вишкільні таборування учнів.

На Великодні свята у Ковель приїхали діти з Донеччини ФОТО ВІДЕО

На Великодні свята у Ковель приїхали діти з Донеччини ФОТО ВІДЕО
Півсотні школярів упродовж кількох днів проживатимуть у ковельських родинах, які люб'язно погодились прийняти у себе гостей з Нікольського району в рамках меморандуму «Схід та Захід разом».