Юний ковельчанин виборов першість серед юніорів з боротьби кудо

В Одесі відбувся Міжнародний турнір з КУДО «KUDO OPEN UKRAINIAN CHAMPIONSHIP» - Відкритий чемпіонат України і Відкрита першість України з боротьби кудо серед юніорів (вікові категорії від 5 до 17 років, а також 18+). Участь у змаганнях взяли понад 300 спортсменів з України, Литви, Франції, Молдови та Італії.

Учень Ковельської міської гімназії імені Олени Пчілки Башко Маркіян у сучасному бойовому єдиноборстві здобув перемогу.

#Спорт #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Учениця ЗОШ №8, яка має високі досягнення у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, цьогоріч стала майстром спорту міжнародного класу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату.

Хокейний клуб «Ковель» знову переміг

Цього разу суперником ковельчан була команда з Нетішина. У підсумку - 5 місце у відкритому чемпіонаті Волинської області з хокею серед аматорів.

У Ковелі завершилась міська легкоатлетична спартакіада серед студентів навчальних закладів міста

Найкращі результати у команди промислово-економічного коледжу. Друге та третє місця відповідно посіли юнаки та дівчата центру професійно-технічної освіти та медичного коледжу.