Хокейний клуб «Ковель» знову переміг

20 квітня на ковзанці «Снігова королева» у м. Луцьку відбувся матч за 5 місце у відкритому чемпіонаті Волинської області з хокею серед аматорів між командами «Нетішин» і «Ковель». Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Ковельчани з перших хвилин активно атакували суперника і створили багато гольових моментів. Двічі шайба влучала в штангу воріт після кидків Олександра Клецора і Олександра Гушинця. Кілька разів рятував свою команду воротар Нетішина. Але забити перший гол нашим хокеїстам вдалося лише за три секунди до завершення першого періоду: відзначився Леонід Гаврилюк.

Другий період також пройшов у напруженій боротьбі. Спочатку «Нетішин» зрівняв рахунок, потім пропустив, і знову зрівняв. У третій, заключній частині гри, ковельчани зуміли тричі заволодіти воротами нетішинців, пропустивши тільки одну шайбу.
Отже, «Ковель» заслужено переміг з рахунком 5:3 (1:0, 1:2, 3:1). Ковельчани переважали і за кількістю кидків у площину воріт: 24:14 (11:3, 7:5, 6:6). Треба зазначити, що такий гарний результат був би неможливим без надійної гри нашого воротаря Даниїла Мілаковського, який впродовж матчу не раз рятував ворота від небезпеки.

П’яте місце – непоганий результат у компанії досить сильних аматорських команд відкритого чемпіонату Волині з хокею. Ковельська дружина показала, що здатна достойно протистояти будь-якому супернику, довела, що може і вміє перемагати. Дуже важливо, що в цьому сезоні майже вдалось уникнути травм і зберегти бойовий склад до кінця турніру, а хокеїсти підвищили свою майстерність, отримавши дорогоцінний ігровий досвід. Хокейний клуб «Ковель» з надією дивиться у майбутнє, сподіваючись вибороти вищу позицію у наступному сезоні.

ХК «Ковель» дякує за підтримку Ковельському міському голові Олегу Кіндеру, відділу фізичної культури і спорту виконавчого комітету.
Висловлюємо подяку глядачам, котрі в дні наших матчів регулярно відкладали всі свої справи і вболівали за нас на «Сніговій королеві».
Команда завжди відкрита для нових спортсменів. Особливо хотілось би залучити до наших лав молодь, яка стане достойною зміною старшому поколінню і продовжить традиції ковельського хокею.


#Хокей #Спорт

Коментарі

Читайте також