Ковельських старшокласників в урочищі Вовчак навчали, як давати відсіч ворогу

У рамках проекту «Вовчак. Волинська Січ. Відродження», який реалізує ВО «Свобода», у співпраці з Всеукраїнською громадською організацією «Сокіл», в урочищі Вовчак (Турійського району) тривають вишкільні таборування учнів навчальних закладів Волинської області. Перед Великодніми святами навчалися і тренувалися у Вовчаку ковельські старшокласники.

Вишкільні таборування успішно провели для учнів 11 класу ЗОШ №1 на чолі з вчителем предмету "Захист Вітчизни" Олегом Янчиком. Хлопців та дівчат навчали тактичним і теоретичним знанням відсічі ворогу інструктори-сокільці та керівник Волинського осередку ВГО «Сокіл» Максим Новицький.

- Враження від ковельчан неймовірні, діти прекрасно володіють теоретичними знаннями, практичними і чудово розуміли, чому їх хочуть навчити і для чого. Приємно мати справу з молодим поколінням, за яке точно не буде соромно! Бажаємо усім учням 11 класу школи №1 м. Ковель успіхів на ЗНО, і обов'язково вступи в бажані вищі навчальні заклади, а педагогам і керівництву школи дякуємо за співпрацю!, - діляться враженнями про вишкіл наставники.


Проведення вишколів для учнівської молоді Ковеля стає традиційними. Тож керівників навчальних закладів запрошують долучатися до співпраці заради виховання майбутніх захисників України.


#ВолинськаСіч #Освіта #ВійськоваПідготовка

Коментарі

Читайте також

1 березня буде відкрито резервування путівок у літній табір «Волинська Січ»

1 березня буде відкрито резервування путівок у літній табір «Волинська Січ»
Щороку його відвідує понад три сотні дітей віком від 10 до 16 років. Популярність табору забезпечує не лише кришталево чиста вода Світязя, а й пізнавальне дозвілля та фізичний вишкіл.