1. Головна
  2. Новини
  3. У галереї мистецтв м. Ковеля - «Великодня веселка»

У галереї мистецтв м. Ковеля - «Великодня веселка»

Святково-весняна атмосфера панує у галереї мистецтв. 24 квітня тут відкрито виставку робіт 23-го міськрайонного конкурсу дитячого малюнка «Великодня веселка», який щорічно проходить в Ковелі. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міськради.

На захід завітало чимало гостей, серед яких - юні художники, їхні батьки, представники міської влади, наставники, знайомі. Усі захоплювались та насолоджувались експозицією і чекали нагородження переможців. У присутніх був не лише чудовий настрій, а й передчуття чогось хорошого, трішки хвилювання. Адже кожен з учасників сподівався, що саме його робота найбільше вразила журі та буде відзначена. Варто сказати, що вернісаж видався напрочуд колоритним та змістовним. Яскраві малюнки, обережно виведені дитячою рукою, наповнюють кожного глядача позитивом та неймовірними враженнями.

Заступник Ковельського міського голови Ігор Прокопів та голова правління благодійного фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь-Україна» Галина Голубович привітали усіх з цікавою імпрезою, яка дає змогу насолодитись неповторною дитячою творчістю. Олена Цьомик - голова журі та директор Ковельської дитячої художньої школи ім. А. Лазарчука, назвала цьогорічних переможців.

У вікових категоріях до 9 років у номінації “образотворче мистецтво” перше місце розділили Дорошук Суламіта та Парфенчик Анастасія, 10-12 років – Антончик Дмитро та Сізих Дарина, 13-15 років - Дацюк Катерина, Демчук Ілля та Тарасенко Марія.

Наймолодшими учасниками стали шестирічні Ковальчук Соломія і Моружко Анастасія, а також Федорук Денис, якому 5 років. У категорії декоративно-прикладних творів перше місце серед робіт з текстильних матеріалів розділили Кравчик Анна та Хабовець Ангеліна, серед сувенірів – Жук Марія, перше місце з виготовлення витинанок посіла Коновал Юліана. А головний приз – Гран-прі, здобула Чирук Анна.

Загалом у конкурсі взяли участь 270 дітей, які представили 313 робіт. З них отримали відзнаки у різних вікових категоріях – 96 обдарувань.

- Незважаючи на те, що такі творчі змагання проходять щороку, маленькі й юні художники не втомлюються брати участь у ньому. І хоча загальна кількість робіт майже та сама, що й торік, рівень майстерності їх виконання на порядок вищий. І це не може не радувати, адже дітки навчаються, ростуть та вдосконалюються з кожним роком, - відзначає Олена Цьомик.


Ковельчан та гостей міста запрошують завітати на виставку “Великодня веселка” та отримати позитивні емоції, душевну насолоду від творчого дитячого доробку, сповненого безпосередністю, талантом, теплом і фантазією. Виставка працює у галереї мистецтв культурно-просвітницького центру (вул. Незалежності,98).


#ВеликодняВеселка #Виставка #Великдень

Коментарі

Читайте також

«Великодня веселка» у Ковелі запрошує оглянути роботи талановитих юних митців ВІДЕО

«Великодня веселка» у Ковелі запрошує оглянути роботи талановитих юних митців ВІДЕО
Цьогорічна двадцять друга виставка-конкурс малюнків та робіт декоративно-прикладного мистецтва зібрала 258 учасників. Переможці отримали відзнаки, а відвідувачі виставки - позитивні емоції.