У Ковелі на Великдень зацвіла алея сакур ФОТО

У Ковелі на Великоднє свято розквітли 35 сакур, висаджених у листопаді торік в центральній частині міста. Ці декоративні дерева, які є символом японської культури, останніх кілька років почали висаджувати у Ковелі. Започаткував таку традицію один з місцевих підприємців - Роман Дідицький. Біля закладів Сім'ї ресторанів «Classic» їх уже чимало.

А минулого року для озеленення вулиці Олени Пчілки, на якій провели реконструкцію, вирішили використати самі такі дерева. Нагадаємо, що тут було замінено інженерні мережі, зроблено водовідведення, тротуари та проїжджу частину викладено з бруківки, встановлено нове вуличне освітлення з символікою міста.

35 саджанців сорту «Роял Бургунді» придбали за кошти міського фонду охорони навколишнього середовища. За словами фахівців, сакури добре адаптовані до кліматичних умов Західної України. Тривалість їх цвітіння недовга і залежить від температури повітря та опадів. Тож поспішайте побачити унікальне явище в нашому місті та помилуватися світло-рожевими квітами японської вишні.#Великдень #РемонтДороги #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням!

Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням!
Нехай Господь дасть мудрості усім для єднання думок і дій заради майбутнього, привнесе в наше життя добро і любов, і нехай у ньому не буде місця війні, непорозумінням і ворожнечі.