У Ковелі на Великдень зацвіла алея сакур ФОТО

У Ковелі на Великоднє свято розквітли 35 сакур, висаджених у листопаді торік в центральній частині міста. Ці декоративні дерева, які є символом японської культури, останніх кілька років почали висаджувати у Ковелі. Започаткував таку традицію один з місцевих підприємців - Роман Дідицький. Біля закладів Сім'ї ресторанів «Classic» їх уже чимало.

А минулого року для озеленення вулиці Олени Пчілки, на якій провели реконструкцію, вирішили використати самі такі дерева. Нагадаємо, що тут було замінено інженерні мережі, зроблено водовідведення, тротуари та проїжджу частину викладено з бруківки, встановлено нове вуличне освітлення з символікою міста.

35 саджанців сорту «Роял Бургунді» придбали за кошти міського фонду охорони навколишнього середовища. За словами фахівців, сакури добре адаптовані до кліматичних умов Західної України. Тривалість їх цвітіння недовга і залежить від температури повітря та опадів. Тож поспішайте побачити унікальне явище в нашому місті та помилуватися світло-рожевими квітами японської вишні.#Великдень #РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

На Ковельському хлібокомбінаті печуть Великодні паски та італійські панеттони ФОТО

На Ковельському хлібокомбінаті печуть Великодні паски та італійські панеттони ФОТО
Замовити або придбати хлібобулочну та кондитерську продукцію до свята (не лише до Великодня, а й до будь-яких урочистостей) можна у фірмових магазинах чи безпосередньо на виробництві.