У Ковелі хочуть збудувати спорткомплекс, парк та шість багатоповерхівок

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, виконавчий комітет Ковельської міської ради проводить обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення багатоквартирних житлових будинків з об’єктами громадського призначення в районі вулиць Пирогова - Володимирської – Незалежності в місті Ковелі Волинської області». Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.

Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля, її орієнтовна площа становить 12,2 га. Тут пропонується розмістити шість багатоквартирних житлових будинків висотою 4 поверхи (до 17 м заввишки) з вбудованими закладами обслуговування (об’єктами громадського призначення), спортивний комплекс та парк відпочинку. Передбачені й паркувальні майданчики для автомобілів, озеленення та благоустрій.

У будинках передбачається влаштувати 168 квартир на 630 мешканців. Площа території, передбачена під розміщення багатоквартирної житлової забудови складає 4,4 га, спортивного закладу – 0,5 га, парку – 4,8 га та об’єктів інженерної інфраструктури – 2,5 га. Також у кварталі планується розмістити 156 машиномісць для автотранспорту мешканців цього району, з них 56 машиномісць - гостьові автостоянки. Площа забудови складатиме 6198,0 кв.м, площа мощення – 10677,1 кв.м, площа озеленення – 6858,9 кв.м.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 03 травня 2019 року до 21 червня 2019 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.#Новобудова #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

У Ковелі розпочали будівництво «Епіцентру»

У Ковелі розпочали будівництво «Епіцентру»
У будівельному гіпермаркеті мережі торгових центрів можна буде придбати товари для будівництва та ремонту, меблі, побутову техніку, інвентар господарського призначення, матеріали для оздоблення житла.

Придбай омріяну квартиру в ЖК «Варшавський» у Ковелі

Придбай омріяну квартиру в ЖК «Варшавський» у Ковелі
Будівельна компанія пропонує одно- та двокімнатні квартири у житловому комплексі з системою охорони, місцем відпочинку для дорослих та майданчиками для дітей за стандартами європейського рівня.

У другому будинку ЖК «Парковий квартал» у Ковелі завершують утеплювати фасад ФОТО

У другому будинку ЖК «Парковий квартал» у Ковелі завершують утеплювати фасад  ФОТО
Будівлю утеплюють пінопластерольними плитами товщиною 10 сантиметрів, а також мінеральною ватою такої ж товщини навколо вікон. Опісля стіни фарбують австрійської фарбою.