У Ковелі подбали про свято для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Традиційно у Ковелі до Великодніх свят проводяться благодійні акції, під час яких надається матеріальна, соціальна допомога нужденним, людям старшого віку. Одинокі, малозабезпечені громадяни, міські жителі з особливими потребами отримують продуктові набори та паски. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Цьогоріч низку доброчинних заходів організував територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Ковеля, аби охопити увагою ковельчан, які опинилися у непростих життєвих ситуаціях. До благородної справи охоче приєдналися представники міської влади, Ковельського осередку Товариства Червоного Хреста та підприємець Василь Слободян.

Працівники територіального центру відвідали 40 підопічних відділення соціальної допомоги вдома і 17 мешканців відділення стаціонарного догляду та вручили їм великодні паски.

Люди, які залишилися без даху над головою та постійно проживають у відділенні стаціонарного догляду, потребують розуміння, турботи і тепла. Напередодні великого свята до них завітав отець Андрій з церкви Воскресіння Словущеє, який освятив пасхальні кошики. Також з привітаннями та подарунками сюди навідались представники благодійної організації "Голос Надії". Мешканці відділення мали змогу зустріти Великдень за святковим столом.#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі ветерани та волонтери АТО пропонують позачергово надавати земельні ділянки багатодітним сім'ям бійців

У Ковелі ветерани та волонтери АТО пропонують позачергово надавати земельні ділянки багатодітним сім'ям бійців
Це питання розглянули на засіданні комісії з розподілу земельних ділянок для їх передачі безоплатно у власність учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО та ООС.