У Ковелі ветерани та волонтери АТО пропонують позачергово надавати земельні ділянки багатодітним сім'ям бійців

Під головуванням депутата міської ради Анатолія Кислюка відбулося чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членами сімей загиблих. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Було задоволено заяви про включення до єдиного реєстру учасників АТО щодо надання ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та прийнято рішення про включення трьох громадян до першочергового єдиного реєстру учасників АТО по місту Ковелю.

У ході повторного опрацювання декількох звернень доручено відділу земельних ресурсів (Логвінов В.Г.) підготувати проекти рішень міської ради про надання ділянки для житлового будівництва учаснику бойових дій в зоні АТО, про внесення змін в Регламент з врахуванням пропозицій громадських організацій - місцевого осередку Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» та Ковельської міськрайонної спілки ветеранів та волонтерів АТО стосовно позачергового отримання земельної ділянки учасниками АТО та ООС, які мають 3-х і більше дітей. До розгляду ще трьох заяв вирішили повернутись після додаткового вивчення документів й обставин.

Комісія затвердила протокол наради від 29.03.2019 р. №6 щодо проведення жеребкування з розподілу земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд в районі вул. Зерова (ІІ черга) та результати жеребкування.


#ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Андрій Луцик спростував інформацію місцевої депутатки про те, що міська влада Ковеля відмовила йому у допомозі

Андрій Луцик спростував інформацію місцевої депутатки про те, що міська влада Ковеля відмовила йому у допомозі
Захисник Донецького аеропорту та відома волонтерка Наталія Попова подякували ковельській владі та депутатському корпусу за підтримку у лікуванні.

У Ковелі побував заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко

У Ковелі побував заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко
Посадовця, колишнього захисника Донецького аеропорту, цікавило, з якими проблемами найчастіше приходять до міської влади учасники бойових дій та родини загиблих, і як у Ковелі такі питання вирішують.