10 травня у Ковелі можна буде безкоштовно пройти обстеження шкіри на рак

У рамках Всесвітнього дня діагностики меланоми лікарі Ковельського МТМО безкоштовно проводитимуть обстеження усіх бажаючих з метою раннього виявлення меланоми та раку шкіри. Прийом буде проводитися за адресою: вул. Грушевського, 52 з 8.00 до 13.00. Запис за номером телефону: 096 695 29 86.

Меланома (або рак шкіри) – найпоширеніше онкологічне захворювання, яке все частіше зустрічається у пацієнтів в будь-якому віці. Захворювання розвивається через пігментні клітини шкіри – меланоцити, а також з родимих плям (їх часто називають пігментними новусами). Даному виду онкології притаманний стрімкий розвиток, а на пізніх стадіях – ураження внутрішніх органів. Саме тому дуже важливо вчасно виявити новоутворення і вибрати правильне лікування, щоб назавжди позбутися хвороби.

Фахівці кажуть, що основною причиною утворення раків шкіри є ультрафіолетове випромінювання. Тож варто пам'ятати, що на відкритому сонці не можна перебувати з 10:00 до 16:00, оскільки в цей час сонячні промені є найбільш небезпечним. Крім того, засмагаючи, не забувайте наносити сонцезахисний крем.

#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Ковельські лікарі пропонують унікальну методику лікування болю у спині та суглобах ВІДЕО

Ковельські лікарі пропонують унікальну методику лікування болю у спині та суглобах ВІДЕО
Вперше у світовій практиці її застосував професор Бубновський завдяки спеціально розробленому комплексу вправ на тренажерах з функціями декомпресії та антигравітації.