10 травня у Ковелі вшанують матерів

У другу неділю травня в Україні відзначається День матері. Цього року він припадає на 12 травня. Крім того, цього дня Православна Церква вшановує святих жінок-мироносиць.

10 травня о 15.00 у народному домі "Просвіта" відбудеться святковий концерт, приурочений Дню матері. Пісні, танці та музичні композиції для найрідніших подарують дитячі творчі колективи навчальних закладів міста, Ковельської школи мистетцв, палацу учнівської молоді імені Івана Франка та народного дому "Просвіта".

Подяками міського голови відзначать матерів обдарованих дітей, які показали високі результати у навчанні, досягли успіхів у мистецтві та спорті.

Представники влади та соціальних служб цього дня відвідають матерів загиблих воїнів, аби подякувати їм за синів, віддати данину шани материнському подвигу. Вручать матеріальну допомогу.

Не минуть увагою й сім'ї, у яких виховують прийомних дітей. Для них також до Дня матері підготували подарунки.#Просвіта #ДопомогаАТО

Коментарі

Читайте також

Музична комедія «Сорочинський ярмарок» зібрала аншлаг у залі ковельської «Просвіти»

Музична комедія «Сорочинський ярмарок» зібрала аншлаг у залі ковельської  «Просвіти»
Прем'єра вистави місцевого театру-студії «10 ряд 10 місце» в черговий раз засвідчила, що Ковель може пишатись власним театром та його надзвичайно талановитими акторами.