Музична комедія «Сорочинський ярмарок» зібрала аншлаг у залі ковельської «Просвіти»

27 березня, у Міжнародний день Театру, Ковельський аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце» представив свою чергову прем'єру, спробувавши свої сили у новому жанрі - на глядачів чекала музична комедія з інтерактивними елементами «Сорочинський ярмарок» (за мотивами однойменної повісті М.В.Гоголя). Крім театрального свята, вистава також була приуроченою до 210-ї річниці з дня народження цього великого й талановитого письменника.

- Було непросто і навіть дуже, адже підготовка комедійної вистави зовсім не така весела, як може комусь здатися... Неодноразово опускались руки, багато чого не вдавалось і навіть найкращі актори у певні моменти втрачали віру в себе, а я - в те, що мені вдасться втілити у життя все задумане і довести всіх нас до цієї прем'єри..., - каже режисер-постановник та керівник театру Альона Малюга-Мельникова.


Але аншлаг у залі засвідчив, що все це було недаремним. На початку, неочікувано для усіх, у залі розгорнувся справжнісінький ярмарок. Запахло ароматною випічкою. Кожен міг спробувати пиріжки, різноманітні солодощі, які пропонували дівчата на своїх ятках. Далі дійство перемістилось на сцену, де з перших хвилин актори змусили присутніх поринути у яскраве середовище українського народного свята і життєвих пригод.

- Я дуже вдячна всім, хто був причетний до нашого дійства і до нашого свята: наш добрий глядач - ваші емоції та оплески були найкращою винагородою за все, мої актори - яких було задіяно у виставі 35 осіб - вам всім оплески і браво (вибачте, поки не всіх поіменно) - веселі та колоритні продавчині, торговки, перекупки, яскраві цигани, чудова і гостинна шинкарка (Томочка Трейгут), прекрасні парубки і дівчата, життєрадісний та велелюбний попович (Назар Андросюк), безжурний веселий Чорт (Богдан Сагаль), закохані, ніжні і романтичні Параска та Гриць (Софія Ліпич та Міша Бразінський), надзвичайні куми Цибулі (Ігор Корнелюк та Ольга Пірожик) та, звичайно ж, неперевершені, харизматичні, просто шикарні - Солопій Черевик та Хівря (Володимир Солов'янчик та Оксана Мизовець) - браво, браво, браво!!!, - так із захопленням про своїх акторів пише їх керівник на своїй сторінці у Фейсбук.


Але вистава не була б такою яскравою, якби не участь танцюристів зразкового аматорського дитячого колективу народного танцю «Дзвіночок» (керівник - Інна Темрук), якби не допомога прекрасного костюмера Лілії Літвін, якби не самобутній реквізит та декорації, які збирали з найменших деталей.

«Сорочинський ярмарок» допоміг звернутися не до тужливої теми української історії, а навпаки – посміхнутися, з гумором поглянувши на героїв, їх відносини. адже Гоголь по-особливому писав про Україну. Він це робив з великою любов’ю, притаманним йому тонким гумором.

Колектив театру планує ще зробити відеоверсію вистави, щоб усі баючі, хто не потрапив на прем'єру, змогли побачити постановку.


Використана інформація і фото з офіційного сайту
Ковельської міської ради

#Театр #Просвіта

Коментарі

Читайте також

КовельPost вітає театр-студію «10 ряд 10 місце» з Міжнародним днем театру

КовельPost вітає театр-студію «10 ряд 10 місце» з Міжнародним днем театру
Рік тому, 27 березня, ковельський аматорський експериментальний театр затвердив свою назву - «10 ряд 10 місце». І вже другий рік поспіль радує глядачів прем'єрами. Одна з них - «Сорочинський ярмарок», сьогодні.

27 березня у Ковелі - «Сорочинський ярмарок»

27 березня у Ковелі - «Сорочинський ярмарок»
Ковельський аматорський театр-студія «10 ряд 10 місце» презентує прем'єру музичної вистави з інтерактивними елементами за мотивами повісті Миколи Гоголя.