Захисник Донецького аеропорту передав у Ковельський історичний музей цінний експонат

Ковельчанин, захисник Донецького аеропорту Віталій П'ясецький передав у Ковельський історичний музей цінний експонат: металевий хрестик розміром 41х30 мм, знайдений поблизу села Білашів Ковельського району. Орієнтовною датою його виготовлення можуть бути часи Київської Русі.

Головний зберігач фондів музею Мирослава Мороз каже, що за порадою фахівців Волинського краєзнавчого музею, аби точно визначити, до яких часів належить археологічна знахідка, з якого металу та яку історичну цінність має, звернулися до археолога, дослідника праісторії Волині, кандидата історичних наук, доцента кафедри археології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Григорія Охріменка. Наразі чекають відповідних висновків фахівця.

- Як і обіцяв, передав знайдений на північно-східній околиці с. Білашів хрестик, приблизно 13-14 ст.н.е. в краєзнавчий музей м. Ковель і в руки особисто Мороз Мирославі. Ніколи не мав на меті збагатитись на цьому хобі. Це просто приємне та корисне проведення часу. Яке стимулює вивчати історію рідного краю, - написав Віталій П'ясецький на своїй сторінці у соцмережі.#Музей #Виставка #ІсторіяКовеля

Коментарі

Читайте також

Оригінальні подарунки до Дня святого Валентина - на виставці у Ковельському історичному музеї

Оригінальні подарунки до Дня святого Валентина - на виставці у Ковельському історичному музеї
Тут представлені творчі роботи ковельських майстринь Тетяни Тимощук і Оксани Данилюк: м'які іграшки, вироби з фетру, атласу і шовку, валентинки та романтичні композиції.