У Ковелі юні таланти співали, грали й танцювати для матусь з нагоди свята

Уже традиційно в другу неділю травня в Україні відзначають День Матері. Ковельчани зібралися в народному домі “Просвіта”, аби вшанувати найближчих та найрідніших людей. Про захід розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Усе було надзвичайно тепло і щиро. А тон дійству задала ведуча заходу Наталія Гончар. Вона знайшла такі вагомі слова, які розчулили присутніх до глибини душі, до сліз, адже розмова була про найдорожчу людину — маму, берегиню роду, домашнього тепла і затишку, жінку, яка так багато означає для кожного.

- Дорогі мами, бабусі, від себе особисто, від міського голови Олега Кіндера вітаю усіх Вас зі святом. Велике Вам спасибі за Ваших прекрасних дітей, які є гордістю і майбутнім нашого міста. Щиро бажаю Вам материнського щастя, тепла, взаєморозуміння у Ваших родинах, - звернувся до присутніх заступник міського голови Ігор Прокопів.


Ігор Ярославович вручив Подяки міського голови матерям обдарованих дітей, які прославили місто досягненнями у навчанні, спорті та мистецтві, ставши призерами обласних та всеукраїнських олімпіад.

Серед них — Тамара Стасюк, Світлана Комісарик, Світлана Лисковець, Лариса Ткачук, Алла Семенюк, Лідія Коб, Лілія Токар, Оксана Левчук, Наталія Яковлєва.

Слова вдячності та шани матерям звучали зі сцени у віршах і піснях у виконанні кращих солістів і колективів міста. Діти разом зі своїми наставниками підготували надзвичайно зворушливий концерт та порадували рідних людей своїми талантами.

Зокрема, у цей день на сцені виступили: вихованка Народного художнього колективу студії естрадного співу "Нові таланти" Еліна Ковальчук (керівник Світлана Шиманська), студія сучасного танцю “Манго” ЗЗСО№12 (керівник Ірина Шворак), студія сучасного танцю "Ерідан" (керівник Ангеліна Гавришук), зразковий аматорський ансамбль народного танцю “Дзвіночок” (керівник Інна Темрук), народний дитячий колектив "Барвінок" (керівник Любов Ризванюк), солісти та вокальні колективи навчальних закладів міста, вихованці школи мистецтв.

Надзвичайно цікаво було спостерігати за мамами, сини і донечки яких виходили на сцену. Вони неодмінно ці номери фіксували на відео, робили фото на згадку. А їх очі сяяли гордістю і щастям за перші успіхи своїх неймовірних дітей.


#Просвіта

Коментарі

Читайте також

10 травня у Ковелі вшанують матерів

10 травня у Ковелі вшанують матерів
У народному домі "Просвіта" відбудеться концерт, приурочений Дню матері, який для найрідніших підготували діти. Подяками міського голови відзначать матерів обдарованих дітей. Вшанують і матерів загиблих воїнів.