Загибель риби у ковельському водосховищі не пов'язана із зарибленням ВІДЕО

Старший державний інспектор Волинського рибоохоронного патруля Андрій Неридько розповів, що загибель риби у ковельському водосховищі, яку спостерігали в другій половині квітня, не пов’язана з проведеним раніше зарибленням водойми. Йдеться у сюжеті Суспільного.

Місяць тому працівники рибоохоронного патруля запустили у ковельське водосховище 1200 кілограмів карася та коропа. На зариблення водойми витратили з міського бюджету 50 тисяч гривень, розповів міський голова Ковеля Олег Кіндер.

Після мору риби на водосховищі в ковельській міжрайонній лабораторії ветеринарної медицини провели дослідження. Його результати озвучив інспектор Волинського рибоохоронного патруля Андрій Неридько. Каже, зо з зарибленням водойми загибель риби не пов’язана:

- На сьогоднішній день є заключення лабораторії. За їхньою версією, основна причина — це нестача кисню у воді. Як варіант — могло би бути якісь скиди, але аналізи лабораторії цього не підтвердили. Зараз пройшли дощі, це природна аерація. Якщо вода збагатиться киснем і після цього риба не буде гинути, то це й покаже, що була нестача кисню.#Зариблення #Екологія

Коментарі

Читайте також