Ковельські сім'ї, які опинилися у скруті, отримали подарунки від Церкви євангельських християн баптистів

З нагоди Дня матері у Ковелі відбувся святковий захід для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Члени Церкви євангельських християн баптистів на чолі з пресвітером Віталієм Бойчуком зуміли об’єднати у велику дружню родину понад вісімдесят сімей. Про захід розповідає Інна Третяк, директор Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Урочистості розпочав духовий молодіжний оркестр. Кожна мелодія була прожита, наповнена емоціями, спогадами. Згодом чудовий настрій підхопили гості свята - гурт «Бет-Ел», який завітав з Маневицького району. Гарне виконання вдало підібраних пісень потішило навіть малечу. Хтось пританцьовував біля сцени, а хтось тупцяв маленькими ніжками на маминих колінах.

Зворушливо у залі звучали поетичні рядки, присвячені найдорожчим у світі людям. Надзвичайно душевно лунала пісня у виконанні Евеліни Михалевської, яку дівчинка присвятила своїй мамі, якої, на жаль, уже немає поряд.

З вітальним словом до присутніх звернувся пресвітер Віталій Бойчук. Він привітав всіх матерів зі святом, побажав міцного здоров’я, добробуту та радості. Віталій також подякував міському голові Олегу Кіндеру та його заступнику Ігорю Прокопіву за співпрацю. Наголосив, що дбати про родини, які потребують сторонньої допомоги, є спільним орієнтиром у цій роботі.

Згодом кожна сім’я отримала подарунки від членів Церкви, а також всі мали змогу пригоститись солодощами та гарячим чаєм. Гарним завершенням та ще одним приємним подарунком для запрошених мешканців міста стала фотосесія біля барвистого панно з написом «Найкраща у світі матуся!», яку підготували організатори.

Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякує своїм друзям та однодумцям - членам Церкви євангельських християн баптистів та пресвітеру Віталію Бойчуку за підтримку та допомогу.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також