На митному посту "Ковель" викрили підприємця, який приховав від митного контролю товару на понад мільйон гривень

Через взаємодію з митними органами європейських держав посадові особи управління протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС викрили дії київського товариства з обмеженою відповідальністю, спрямовані на зменшення розміру митних платежів. Керівник ТзОВ, уродженець Донецької області, під час митного оформлення імпорту приховав справжню ціну товару.

Встановлено, що для оформлення на митний пост Ковель подали документи, згідно з якими 502 ресори та 472 спіральні пружини стискання для автомобілів ввозились в Україну з Республіки Панама за ціною рахунку-фактури (інвойс) 207,1 тис грн.

Натомість, експортні декларації на цей же товар, копії яких волинським митникам на офіційні запити надали колеги з Польщі та Бельгії, засвідчили справжню вартість закупленої у Бельгії партії – понад 1,28 млн грн.

Керівника ТзОВ притягнуть до відповідальності за ст.. 483 Митного Кодексу України. Санкція статті передбачає штраф у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення з конфіскацією товару (за рішенням суду).


#Митниця

Коментарі

Читайте також