Актори ковельського театру підкорили столичну сцену

У Києві з 10 по 13 травня тривав третій фестиваль Українського аматорського театру «День театру». Подія зібрала більше тисячі яскравих, талановитих, відданих театральному мистецтву людей. На професійній сцені виступали дитячі, юнацькі, шкільні, студентські та аматорські театральні колективи. Усього - 95 самодіяльних театрів з 40 міст України.

За три дні Київ побачив 115 вистав. Волинь представляли два колективи з Луцька та Ковельський аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце» (режисер-постановник - Альона Малюга-Мельникова).

Постановки відбувалися одночасно на шести театральних майданчиках столиці. Ковельчанам випала честь виступати на сцені Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка. Столичному глядачеві показали виставу-диптих за мотивами історичних романів відомої української письменниці та поетеси Ліни Костенко - «Берестечко» та «Маруся Чурай» під назвою «Несказане лишилось несказанним…».

За чудову постановку твору ковельчан відзначили Дипломом фестивалю у номінації «За сценографічне рішення вистави».

А під час урочистого закриття фестивалю та нагородження учасників, яке пройшло у Колонній залі Київської міської державної адміністрації, ковельський театр вкотре зірвав бурхливі овації присутніх, які достойно оцінили «Легенду про Ковель» - театралізоване дійство, створене у стилі середньовічного перфомансу.#Театр #Просвіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Музична комедія «Сорочинський ярмарок» зібрала аншлаг у залі ковельської «Просвіти»

Музична комедія «Сорочинський ярмарок» зібрала аншлаг у залі ковельської  «Просвіти»
Прем'єра вистави місцевого театру-студії «10 ряд 10 місце» в черговий раз засвідчила, що Ковель може пишатись власним театром та його надзвичайно талановитими акторами.