Обдаровані ковельчани та їх наставники отримали стипендії від обласної влади

З метою підтримки та заохочення інтелектуально і творчо обдарованих дітей представники обласної влади відзначили найкращих учнів навчального року, що минає, та їх наставників. Урочистості відбулися сьогодні, 15 травня, в сесійному залі обласної ради. Привітали молоду еліту Волині голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко та перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик.

Під час урочистого заходу учням з різних міст та сіл Волині, які досягли високих результатів на всеукраїнських олімпіадах, турнірах, конкурсах, змаганнях, талановитим дітям вручили одноразові стипендії голови обласної державної адміністрації та Волинської обласної ради.

Серед кращих є і ковельчани. Диплом лауреата стипендії за творчі успіхи отримала солістка народного художнього дитячого колективу-студії естрадного співу «Нові таланти» Палацу учнівської молоді імені Івана Франка Анна Корж (керівник Світлана Зіновіївна Шиманська).

Відзнаку за досягнення отримала й переможниця обласних олімпіад з історії та правознавства, учениця ЗОШ №7 Катерина Комісарик та її наставник - учитель історії та правознавства Бруча Світлана Антоліївна.

Крім того, за активну життєву позицію та результативні виступи на обласних і всеукраїнських інтелектуальних змаганнях грамотою обласного управління освіти нагородили ученицю 11 класу Ковельської міської гімназії Камілу Пасаман та ученицю 11 класу ЗОШ №7 Ірину Бортнічук. За вагомий внесок у розвиток творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді Почесну грамоту отримала й вчитель зарубіжної літератури ЗОШ №7 Наталія Валентинівна Ваць.#Освіта #НовіТаланти #ПалацУчнівськоїМолоді

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також