Майбутнім абітурієнтам розповіли про навчання у Ковельському промислово-економічному коледжі

11 травня Ковельський промислово-економічний коледж гостинно відчинив двері для потенційних абітурієнтів, їхніх батьків та всіх зацікавлених в отриманні гідної освіти. Повідомляють на сайті коледжу.

День відкритих дверей проводився з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із життям коледжу та спеціальностями навчального закладу. Участь у заході взяли заступник директора з навчальної роботи Ілюшик Ігор Миколайович, заступник директора з виховної роботи Шульган Олена Віталіївна, керівник фізичного виховання Ющук Руслан Володимирович та відповідальний секретар приймальної комісії Романчук Ніна Вікторівна.

Абітурієнти та батьки дізналися про історію навчального закладу, славні традиції коледжу, випускників, навчально-матеріальну базу, отримали вичерпну інформацію про умови вступу та навчання. Також було проведено екскурсію по навчальних аудиторіях, комп’ютерних кабінетах, бібліотеці, гуртожитку та майстерні.

Зі сцени актової зали яскравою творчою програмою гостей вітали студенти коледжу Лисяк Ілона, Демкова Юлія, Ткачук Владислав та Семенюк Вікторія, а також неперевершені ведучі Владислав і Каріна.


#КовельськийПЕК #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі завершилась міська легкоатлетична спартакіада серед студентів навчальних закладів міста

У Ковелі завершилась міська легкоатлетична спартакіада серед студентів навчальних закладів міста
Найкращі результати у команди промислово-економічного коледжу. Друге та третє місця відповідно посіли юнаки та дівчата центру професійно-технічної освіти та медичного коледжу.