1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі визначили кращих волейболістів серед студентської молоді

У Ковелі визначили кращих волейболістів серед студентської молоді

Впродовж двох днів 26 та 27 лютого в рамках міської спартакіади серед студентів навчальних закладів міста Ковеля на базі Ковельського промислово-економічного коледжу було проведено змагання з волейболу серед юнаків та дівчат.

Змагання проходили між командами Ковельського промислово-економічного коледжу (КПЕК), Ковельського центру професійно-технічної освіти (КЦПТО) та Ковельського медичного коледжу.

Збірна команда дівчат Ковельського медичного коледжу здобула перше місце. Команда дівчат КПЕК - друге, КЦПТО - третє.

Команди юнаків посіли наступні місця: перше - у КПЕК, друге - КЦПТО, третє - медичний коледж.

Варто відзначити команду юнаків у складі Хацюра Антона, Юхимука Федора, Ситницького Дмитра, Старушика Романа, Лісайчука Відима, Бичика Віталія, Дорошко Едуарда, Шеремети Івана, Сича Олександра, у яких не було жодної програної партії. Команда промислово-економічного коледжу продемонструвала високу спортивну майстерність.

Джерела: сайт КПЕК, сторінка медичного коледжу у Фейсбук

#Спорт #Освіта #КовельськийПЕК

Коментарі

Читайте також

Ковельчанин Юрій Ганджала разом з «Побратимами України» подарували тренажери підліткам, які облаштували спортзал у старій покинутій хаті

Ковельчанин Юрій Ганджала разом з «Побратимами України» подарували тренажери підліткам, які облаштували спортзал у старій покинутій хаті
Представників спілки учасників бойових дій в АТО вразило велике бажання хлопців з села Бірки Любешівського району займатися спортом та умови, в яких вони тренуються. Тому й вирішили допомогти.

Ковельчанин Владислав Дудар став бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед юніорів

Ковельчанин Владислав  Дудар став бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед юніорів
Волинь представляли п'ятеро боксерів у різних вагових категоріях. Та лише вихованцю тренера Миколи Потапюка (Ковельський боксерський клуб «Панчер») вдалося здобути нагороду.