Кубок Ковеля з волейболу дістався місцевій команді ВК «FLG»

Минулого тижня в КДЮСШ імені Є. Кондратовича відбувся відкритий кубок Ковеля з волейболу. У змаганнях взяли участь шість команд: ВК «Локомотив», ВК «FLG», ВК «Луків», ВК «Ковель», ВК «Газовик» та ВК «Камінь-Каширський». Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Ігри проходили у двох підгрупах за коловою схемою і складалися з трьох партій. У грі за п’яте місце команда ВК «Луків» поступилась ВК «Камінь-Каширський» з рахунком 0:2. Третє місце дісталось спортсменам ВК «Газовик», які побороли ВК «Локомотив» з рахунком 2:1. У фінальному матчі ВК «FLG» обійшов ВК «Ковель» з рахунком 2:0, завоювавши кубок міста.

На урочистому закритті змагань начальник відділу фізичної культури та спорту Ігор Семенюк вручив призерам і переможцям турніру грамоти, медалі та кубок.

Крім цього, найкращі спортсмени отримали індивідуальні призи за номінаціями: «Кращий нападник» - Олександр Шоцький (ВК «Луків»), «Кращий пасуючий» - Дмитро Капітула (ВК «Камінь-Каширський), «Кращий блокуючий» - Ілля Дячук (ВК «Газовик»), «Кращий ліберо» - Валерія Вавренюк (ВК «Ковель»), «Найуніверсальніший гравець» - Едуард Савенюк (ВК «Локомотив»), «Кращий гравець» - Вадим Грек (ВК «FLG»).#Спорт #КомплекснаДЮСШ

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчанин Юрій Ганджала разом з «Побратимами України» подарували тренажери підліткам, які облаштували спортзал у старій покинутій хаті

Ковельчанин Юрій Ганджала разом з «Побратимами України» подарували тренажери підліткам, які облаштували спортзал у старій покинутій хаті
Представників спілки учасників бойових дій в АТО вразило велике бажання хлопців з села Бірки Любешівського району займатися спортом та умови, в яких вони тренуються. Тому й вирішили допомогти.

Ковельчанин Владислав Дудар став бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед юніорів

Ковельчанин Владислав  Дудар став бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед юніорів
Волинь представляли п'ятеро боксерів у різних вагових категоріях. Та лише вихованцю тренера Миколи Потапюка (Ковельський боксерський клуб «Панчер») вдалося здобути нагороду.

Колишній ковельчанин Андрій Хомицький разом зі своєю сестрою Мартою започатковують новий проект ВІДЕО

Колишній ковельчанин Андрій Хомицький разом зі своєю сестрою Мартою започатковують новий проект ВІДЕО
Він буде цікавий тим, хто хоче схуднути на кілька кілограмів чи кинути палити. Перша учасниця експерименту чемпіона світу - його сестра, яка має шкідливі звички та вважає себе товстою. У проекті - розіграш кросівок від Under Armour та інші призи.