Юнацька команда ФЦ «Ковель-Волинь» перемогла лучан з розгромним рахунком 10:0

У 21-у турі Вищої ліги чемпіонату Волині з футболу ФЦ «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні «Верес» приймав одного з лідерів першості - луцький «Вотранс», - повідомляє Кovel.tv.

Обидві команди досить активно розпочали матч, показавши, що на полі зійшлися гідні суперники. На 15-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота ковельчан. Голкіпер «червоних» Дмитро Дувакін відбив удар Олександра Назарчука, однак останній вдало зіграв на добиванні, відкривши рахунок у зустрічі.

Наступна ж атака ФЦ «Ковель-Волинь» виявилась результативною. Артем Ющук ударом із льоту відновив паритет у протистоянні. За хвилину до кінця першого тайму після подачі зі штрафного Євген Котюн забив ковельчанам гол - 1:2 на користь «Вотрансу».

На 4-й хвилині другого тайму Юрій Кошелинський після чергової контратаки гостей збільшив перевагу лучан. Згодом арбітр матчу принзачив «одинадцятиметровий» у ворота «Вотрансу», а Роман Романчук скоротив відставання в рахунку. На 70-й хвилині Юрій Дручик помилився у захисті та «зрізав» м’яч у власні ворота, збільшивши різницю у рахунку.

А крапку в протистоянні філігранним ударом під дальню штангу з меж штрафного майданчика поставив лучанин Владислав Полетій — 2:5 на користь «Вотрансу».

У матчі юнацьких команд із розгромним рахунком 10:0 перемогли ковельчани.

Після 21 туру ФЦ «Ковель-Волинь» набрав 38 очок і посідає четверте місце у турнірній таблиці Чемпіонату Волині з футболу.

Наступну гру ковельчани проведуть 19 травня в гостях у луцького «Фенікса».