Понад півтисячі гривень вдалося отримати ковельським школярам від зібраної вторсировини

Ще на початку березня у Ковелі на базі міської гімназії імені Олени Пчілки та ЗОШ №10 розпочали реалізацію освітнього екологічного проекту «Україна без сміття».

Головне його завдання полягає у навчанні школярів сортувати відходи, розподіляючи ресурсноцінні компоненти. З міського фонду охорони навколишнього природного середовища виділили кошти на оплату навчальних лекцій для школярів та придбали сортувальні набори з трьох контейнерів, які встановлено в приміщеннях школи замість звичайних кошиків для сміття. Налагоджений і процес вивозу вторсировини з навчальних закладів.

- Учні з цікавістю та відповідально поставились до питання розподілу сміття і вже маємо перші результати. На початку травня було здано вторсировини школярами ЗОШ №10 на суму 453 гривні 50 копійок, гімназистами — на 105 гривень 50 копійок. Можливо, хтось скептично поставиться до цих, поки що невеликих коштів, але це гроші не викинуті на звалище. Їх навчальні заклади використають на свої потреби,- каже головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич.


Про результати впровадження проекту щодо сортування відходів у ковельських навчальних закладах екологи обіцяють інформувати й надалі.#Екологія #СортуванняСміття #Освіта #Проекти

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі займуться знищенням небезпечного виду рослин

У Ковелі займуться знищенням небезпечного виду рослин
У місті виявлено кілька вогнищ поширення борщівника Сосновського. Над розробкою заходів з його ліквідації працюють фахівці Української науково-дослідної станції карантину рослин Інституту захисту рослин Національної академії аграрних наук України.

25 травня у Ковелі - «Велодень-2019»

25 травня у Ковелі - «Велодень-2019»
Акція проходитиме у місті п'ятий рік поспіль. Власники двоколісного транспорту є повноцінними учасниками дорожнього руху, які дбають про екологію та здоровий спосіб життя. А ще - хочуть привернути увагу до проблем велосипедистів на дорогах.