1. Головна
  2. Новини
  3. Відтепер у коментарях на сайті КовельPost можна додавати зображення

Відтепер у коментарях на сайті КовельPost можна додавати зображення

У коментарях під статтями та інформаційними повідомленнями на КовельPost відтепер можна додавати фотографії, що дозволить значно розширити публікацію. Якщо ви маєте власні фото заходу, поділіться ними з користувачами. Зображення можна прикріпити натиснувши на "додати фото".

Крім того, відтепер залишати коментарі зможуть незареєстровані користувачі, яким необхідно буде заповнити ім’я автора коментаря та текст. Зареєструвавшись на сайті, ви матимете змогу завантажити фото профілю, яке буде відображатися у списку коментарів.

Всі коментарі проходять обов’язкову модерацію автором публікації. Це зроблено для того, щоб уникнути інформаційного спаму. Крім того, автор публікації сам обирає ступінь обмеження для коментування записів.

Адміністрація «КовельPost» не несе відповідальності за достовірність інформації, поширеної користувачами у коментарях. Відповідальність за можливі наслідки оприлюднення інформації у коментарях несе користувач, який її оприлюднив.


#КовельПост

Коментарі

Читайте також

Розміщуйте безкоштовні оголошення на КовельPost

Розміщуйте безкоштовні оголошення на КовельPost
КовельPost створив можливість кожному відвідувачеві швидко й легко продати якийсь товар, знайти споживача на свої послуги, здати нерухомість в оренду чи знайти роботу, лише заповнивши коротку форму.