З початку року у Ковелі виникло 59 пожеж

З початку 2019 року у Ковелі виникло 59 пожеж, - повідомляє начальник Ковельського міськрайонного відділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області Володимир Войтанік. Торік за цей же період у місті було зафіксовано удвічі менше пожеж - 26.

19 займань, що виникли на території міста, рятувальники ліквідували в екосистемах. Торік було лише дві. Основними причинами виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем, підпали та коротке замикання електромережі. На жаль, цьогоріч, є й двоє загиблих у вогні. У 2018 жертв у результаті пожеж не було.

Працівниками Ковельського МРВ У ДСНС України у Волинській області проведено 32 рейди у місцях можливого спалювання залишків сухої рослинності, під час яких виявлено 17 осіб, які спалювали суху траву. За цими фактами було поінформовано екологічну інспекцію для притягнення винних до адміністративної відповідальності.


#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

У Ковелі рятувальники навчають дітей правилам безпеки та демонструють засоби пожежогасіння і техніку

У Ковелі рятувальники навчають дітей правилам безпеки та демонструють засоби пожежогасіння і техніку
Заходи у рамках Днів цивільного захисту відбуваються у навчальних закладах та у пожежній частині міста за активної участі рятувальників та вибухотехніків.