У Ковельському МТМО відкрили після капітального ремонту онкологічний кабінет

Сьогодні у поліклінічному відділенні на вулиці Незалежності розпочав роботу оновлений онкологічний кабінет. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Ремонтні роботи там здійснили за власні кошти медичного об'єднання, а також придбали нові меблі. Оглянути приміщення після ремонту прийшов міський голова Олег Кіндер.

Районний онколог Галина Чиколовець розповіла, що на сьогодні у них на обліку перебуває понад дві тисячі пацієнтів з міста та району. Щороку, на жаль, в середньому у 280 мешканців нашого краю виявляють онкозахворювання.

Головний лікар МТМО Олег Самчук зазначив, аби медицина для людей була доступнішою, знайшли можливість зменшити вартість деяких діагностичних процедур, зокрема мамографії. Також у закладі працюють над тим, аби відмовитись від плівки, а усі знімки перевести в електронний формат.

Надзвичайно позитивним є те, що у Ковелі діє програма для підтримки онкохворих. Важливо також, щоб Ковель отримав державне фінансування для проведення у нашому місті хіміотерапії, адже поки усі гроші, які отримує Волинь, розподіляються між лікувальними закладами обласного центру.

Олег Олексійович пообіцяв підтримку у вирішенні цього питання. Зокрема, під час зустрічей з керівниками області він неодмінно порушить цю тему.#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

10 травня у Ковелі можна буде безкоштовно пройти обстеження шкіри на рак

10 травня у Ковелі можна буде безкоштовно пройти обстеження шкіри на рак
Меланома (або рак шкіри) – онкологічне захворювання, яке зустрічається у пацієнтів в будь-якому віці. Фахівці кажуть, що основною причиною злоякісних утворень є ультрафіолетове випромінювання.