Ковельські авіамоделісти здобули перемогу на обласних змаганнях

Майже півсотні школярів у складі 10 команд взяли участь у відкритих обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту, які проходили на стадіоні ЗОШ №7 міста Ковеля. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Свої доробки продемонстрували представники міст Каменя-Каширського (3 команди), Ковеля (2 команди), Володимира-Волинського, Луцька, обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Старовижівського району.

Вперше до Ковеля завітали юні авіамоделісти з міста Києва - троє вихованців Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району та двоє тренерів.

Учасників змагань привітали заступник директора Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської області Іван Цимбалюк, завідувач спортивно-технічним відділом ЦНТТУМ Ірина Гудько, також з вітальними словами виступив директор ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Валерій Кубай.

Представники команд виборювали нагороди у шести класах моделей:
«F-2-А» - швидкісний літак;
«F-2-В» - пілотажний літак;
«F-4-В» - копія, напівкопія літака;
«F-5-А» - радіокерована модель літака;
«F-2-D» - повітряний бій;
«метальний планер».

Турнір розпочався із запуску метальних планерів, де змагалися найменші учасники. Вихованець Ковельської міської станції юних техніків Роман Ворожко виборов 3 місце. У перший польотний день пройшли також старти швидкісних та пілотажних моделей та стендова оцінка копій і напівкопій літаків. Переможцями у відповідних класах моделей стали ковельчани Микита Дмитрук (3 місце) та Юрій Чепенюк (2 місце).
Другого дня польотна програма була продовжена запусками у повітря радіокерованих моделей. Перемогу в цьому класі здобув вихованець станції юних техніків міста Ковеля Юрій Чепенюк. Короткочасна злива з градом перервала на деякий час запуски копій і напівкопій літаків. Проте, вона не завадила отримати срібну нагороду нашому земляку Арсену Ковальчуку.

Для учасників змагань була організована екскурсія містом , на якій вони із задоволенням ознайомилися з історичними пам'ятками Ковеля.

Повітряним боєм завершилися змагання в неділю. Гарна погода сприяла «повітряним бійцям». У запеклій боротьбі срібло завоювала ковельчанка Ярослава Терещук.

У підсумку вихованці Ковельської міської станції юних техніків виступили найбільш успішно і здобули перемогу в командному заліку. Друге місце посіла команда обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. До трійки призерів долучилися представники НВК №2 – гімназія м. Каменя-Каширського.


#Спорт #Освіта

Коментарі

Читайте також

Ковельчанка Юлія Ткач - "золота" призерка міжнародного турніру з вільної боротьби

Ковельчанка Юлія Ткач - "золота" призерка міжнародного турніру з вільної боротьби
У столиці відбувся ХХІІІ Київський міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам. Збірна України виборола 18 золотих медалей.

Команда ЗОШ №10 м. Ковеля - переможці змагань із запуску повітряних зміїв

Команда ЗОШ №10 м. Ковеля - переможці змагань із запуску повітряних зміїв
Вихованці Максима Селівончика - Андрій Наумчик, Олександр Свередюк та Павло Омелянюк, здобули найбільшу кількість балів серед учасників - дев'яти команд юних техніків, що змагалися за перемогу у ювілейному турнірі.

25 травня у Ковелі - «Велодень-2019»

25 травня у Ковелі - «Велодень-2019»
Акція проходитиме у місті п'ятий рік поспіль. Власники двоколісного транспорту є повноцінними учасниками дорожнього руху, які дбають про екологію та здоровий спосіб життя. А ще - хочуть привернути увагу до проблем велосипедистів на дорогах.