У Ковелі готуються до відкриття літніх пришкільних таборів

Як повідомили в управлінні освіти м. Ковеля, цього року в місті працюватиме 17 літніх пришкільних таборів у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах. Тут зможуть відпочити 1620 учнів. Особлива увага приділятиметься оздоровленню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, школярів з інвалідністю, дітей загиблих та учасників АТО, переселенців з тимчасово окупованих територій. На організацію відпочинку виділено 442 тисячі 260 гривень.

Відкриття таборів з денним перебуванням дітей заплановане на 27 травня і діятимуть вони до 13 червня. Буде організовано дворазове харчування з розрахунку 19 грн. 50 коп. в день на одну дитину. Школярі харчуватимуться безкоштовно, усі витрати взяв на себе міський бюджет.

Аби оздоровлення школярів пройшло на високому рівні, директори таборів, кухарі та медичні сестри пройшли відповідне навчання. Для змістовного дозвілля педагоги розробили та втілюватимуть в життя різнопланову програму культурних, освітніх та спортивних заходів. Практичний семінар-тренінг провели й для вчителів англійської мови, які працюватимуть з учнями у мовних таборах. Для їдалень закупили новий посуд та інше кухонне обладнання.

Крім того, на забезпечення оздоровлення дітей пільгових категорій у позаміських закладах відпочинку передбачено 200 тисяч гривень. За ці кошти управління освіти має придбати путівки для дітей в оздоровчий табір «Світязь», розташований на території Шацького національного парку, у мальовничому куточку Шацьких озер та лісів.


#Освіта #Дозвілля #Відпочинок #СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також