Патрульна з Ковеля - Ірина Зінчук, подолала 76 кілометрів за 17 годин 50 хвилин

З 16 по 20 травня у Чернівецькій області тривав чемпіонат України зі спортивного орієнтування – рогейну. 23-річна поліцейська з Ковеля, тендітна та сильна Ірина Зінчук, пройшла 76 кілометрів за 17 годин 50 хвилин, посівши третє місце. Повідомляють патрульні на своїй сторінці у Фейсбук.

Ірина займається спортивним орієнтуванням майже 9 років, є кандидаткою в майстри спорту України.

- Спортивне орієнтування подобається тим, що тут поєднуються і фізична сила, і розумова діяльність, адже успішність, в першу чергу, залежить від планування маршруту руху. В основному раніше бігала дистанції до 10 кілометрів, але захотілось спробувати свої сили у чомусь складнішому, де потрібно докласти максимум зусиль, хочеться все далі і далі розвиватися. У лютому я в складі команди із подругою брали участь в екстремальних туристичних змаганнях «Доброволець», де посіли 6 місце серед 64 команд, причому змагались на рівні з чоловічими командами, і подолали 61 кілометр за 9 год 15 хв, - захопливо розповідає про спорт патрульна Ірина Зінчук.


Рогейн — це командний вид спорту, який поєднує у собі стратегію і тактику, навігацію на пересіченій місцевості та фізичну витривалість.

Змагання відбувались на гірській місцевості у Чернівецькій області поблизу смт. Берегомет. Участь взяли близько 90 людей різних вікових категорій з усіх куточків України. За 24 години потрібно зібрати якнайбільше балів, які нараховуються за знаходження контрольних пунктів.

- Стартували о 12 годині дня, була сонячна погода, але ми знали, що за кілька годин нас очікують дощі із грозами. І справді, гроза тривала близько 3 годин, це, звичайно, ускладнило наш маршрут, але нас не зупинило. Весь час доводилось переходити гірські річки, болота, підійматись та спускатись із крутих спусків гір, йти крізь густі тумани, і цілу ніч рухатися швидко, не зупиняючись, оскільки температура повітря на ніч знижувалась. І ось зустрічаємо світанок, і за годину ми фінішуємо, адже вже була пройдена вся запланована дистанція. Дуже задоволена результатом!, - поділилась враженнями Ірина.


Вітаємо дівчину і зичимо нових вершин!


#Спорт #ПатрульнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Коментарі

Дмитро
Молодець! Гарна, сильна та перспективна дівчина. Бажаю великих подальших успіхів)

Читайте також

25 травня у Ковелі відбудуться змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами

25 травня  у Ковелі відбудуться змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами
Такий захід у місті проведуть вперше. Дистанція розроблена з урахуванням потреб юних спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Долучитися до організації змагань запрошують меценатів та волонтерів.

Ковельчанка Юлія Ткач - "золота" призерка міжнародного турніру з вільної боротьби

Ковельчанка Юлія Ткач - "золота" призерка міжнародного турніру з вільної боротьби
У столиці відбувся ХХІІІ Київський міжнародний турнір з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам. Збірна України виборола 18 золотих медалей.