Ковельчанин Роман Кухта вдруге став переможцем Кубка світу з кікбоксингу WAKO

18-річний ковельчанин, кандидат у майстри спорту Роман Кухта, вихованець КДЮСШ ім. Є. Кондратовича, став переможцем Кубка світу з кікбоксингу WAKO-2019. Про це повідомив його тренер-викладач - майстер спорту України, президент Федерації кікбоксингу ВАКО Волинської області Віталій Тимофєєв.

З 16 по 19 травня в місті Будапешт (Угорщина) тривав Кубок світу з кікбоксингу WAKO, який зібрав понад 3 тисячі учасників із 39 країн. Роман виступав у ваговій категорії до 60 кг у розділі лоу-кік. Цього року спортсмен востаннє бере участь у змаганнях як юніор. У наступному уже представлятиме Україну та Ковель серед дорослих.

Варто зауважити, що переможцем Кубка світу Роман Кухта став уже вдруге. Торік ковельчанин також був у складі національної збірної України та посів першу сходинку п'єдесталу.

Кубок світу для спортсмена став етапом підготовки до чемпіонату Європи, який відбудеться наприкінці серпня цього року.#Кікбоксинг #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Коментарі

Влад
Змагання серед юніорів це лише початок шляху, попереду змагання серед дорослих, а це вже зовсім інший рівень, який значно складніший! Щасти чемпіоне!

Читайте також

Бій за участю ковельського кікбоксера Романа Кухти визнано найвидовищнішим

Бій за участю ковельського кікбоксера Романа Кухти визнано найвидовищнішим
19-20 січня відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з кікбоксингу WAKO, присвячений 100-річчю створення Директорії УНР. Учасниками змагань були й вихованці Віталія Тимофєєва.