1. Головна
  2. Новини
  3. Біля фотозони «Я 💙 Ковель» прибрали об'єкти, що заважали фотографуватися

Біля фотозони «Я 💙 Ковель» прибрали об'єкти, що заважали фотографуватися

Нещодавно у Ковелі на бульварі Лесі Українки встановили фотозону «Я 💙 Ковель». Її перенесли з Привокзальної площі. Вона розміщувалась поблизу супермаркету та кафе сім'ї ресторанів "Классік". Потреба розширити паркувальний майданчик змусила власників закладу, які виготовили арт-об'єкт власним коштом, шукати йому нове місце.

Конструкцію тимчасово перенесли у парк культури і відпочинку імені Лесі Українки. Поки вирішувалось питання, де ж краще її розмістити, і ковельчани, і туристи міста позитивно сприйняли саме це місце розташування фотозони. Підтримала ініціативу і міська влада.

Проте незручності для тих, хто мав бажання сфотографуватися біля туристичної родзинки Ковеля, створювали надто близько розміщені тумба для оголошень та великий смітник. Тож їх прибрали, аби вони не заважали туристам, та й ковельчанам, робити гарні світлини на будь-якій відстані.

Подібні конструкції встановлені у багатьох містах України і є одними з найулюбленіших місць, де кожен турист має бажання сфотографуватися. Тож, сподіваємось, що усі, хто побуває у Ковелі, також зроблять собі на згадку гарне селфі з назвою нашого міста.


#Ковель

Коментарі

Читайте також

Чи підтримають міські депутати приєднання Ружина, Городильця та Клевецька до Ковеля?

Чи підтримають міські депутати приєднання Ружина, Городильця та Клевецька до Ковеля?
Ковельська міська рада оприлюднила проект рішення про надання згоди на добровільне приєднання Ружинської сільської територіальної громади Турійського району до Ковеля.

Кілька сіл Турійського району погодились увійти до Ковельської ОТГ

Кілька сіл Турійського району погодились увійти до Ковельської ОТГ
На Волині може бути створена перша в області ОТГ із центром у місті обласного значення. Відбулися громадські слухання щодо приєднання до Ковельської міської ОТГ сіл Турійщини, де більшість присутніх проголосувала за спільне господарювання з Ковелем.