1. Головна
  2. Новини
  3. На підтримку національної армії ковельчани спрямували майже 6 мільйонів гривень

На підтримку національної армії ковельчани спрямували майже 6 мільйонів гривень

На Волині стабільно зростають надходження військового збору. Зокрема, за підсумками січня-квітня 2019 року до держбюджету в області сплачено 94,3 мільйона гривень військового збору. Це на 21,1 відсотка більше проти аналогічного періоду торік. Повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Оскільки військовий збір сплачується з легальних доходів громадян, то кожен, хто отримує легальну зарплату, щомісяця робить посильний фінансовий внесок в обороноздатність держави.

«Турбота про здатність країни захищати свої інтереси в умовах військового протистояння передбачає своєчасну і повну сплату податків, зокрема військового збору. Тож, щиро дякую тим працедавцям і суб’єктам підприємництва, які свідомі свого конституційного обов’язку щодо сплати податків. Саме соціально відповідальний бізнес заслуговує на повагу кожного громадянина і суспільства в цілому», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.


За підсумками січня-квітня 2019 року найбільшу суму військового збору сплачено у м. Луцьку – 40,4 мільйона гривень, на території Луцького району – понад 7,4 мільйона гривень, у м. Ковель – понад 5,9 мільйона гривень, у м. Володимир-Волинський - 5,1 мільйона гривень військового збору, у м. Нововолинськ – 4,5 мільйона гривень.


#ВійськовийЗбір

Коментарі

Читайте також