По вулиці Тимошенка у Ковелі відновили рух транспорту після капремонту дороги

Топ-темою для нашого міста є стан доріг. У нинішньому році сезон робіт для поліпшення їх якості розпочався ще у лютому. Це стало можливим завдяки тому, що торік було підготовлено проектно-кошторисну документацію.

На сьогодні капітальний ремонт вулиці Тимошенка уже вийшов на фінішну пряму. Дорогу там заасфальтовано, прокладено тротуари. Зараз будівельники займаються впорядкуванням узбіч. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Проінспектував хід виконання робіт міський голова Олег Кіндер зі своїм заступником Андрієм Товстигою. Дорожники запевнили, що вони готові якнайшвидше завершити цей об’єкт, але у плани втрутилась погода.

Та все ж основну частину зроблено. Дорога відкрита для руху транспорту. На переконання міського голови, тепер можна зайнятись і поточним ремонтом вулиці Фестивальної, яка зазнала значних руйнувань, поки було перекрито Тимошенка.

Також керівники міста об’їхали вулиці другого Ковеля, де впродовж останніх років багато зроблено для поліпшення якості доріг. У цій частині значна кількість шляхів були ґрунтовими з часу забудови. Тепер на більшості з них прокладено білощебеневе покриття.

- Важливо, що питання почали вирішувати комплексно. І перш ніж розпочати прокладати дорогу, займаємось інженерними мережами — водопостачанням, водовідведенням. Можливо білощебеневе покриття це не те, чого б хотіли наші мешканці, але поки нереально всюди прокласти асфальт, - зазначає Олег Кіндер.


Хоча і у цьому мікрорайоні ведеться асфальтування. Зроблено частину вулиці Симоненка, у нинішньому році цей об’єкт буде завершено. По-новому тепер виглядає і дорога міжнародного значення — вулиця Тимошенка.

Центральні автошляхи міста потребують теж поточного ремонту. І на деяких вулицях розпочали наводити лад, але дощова погода стала на заваді. Міська влада просить вибачення у ковельчан та гостей міста. І як тільки стане можливим, роботи активізують.


#РемонтДороги #Благоустрій #МіськийБюджет #ОлегКіндер

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

На трасах Київ-Ковель-Ягодин та Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече багато аварійно небезпечних ділянок

На трасах Київ-Ковель-Ягодин та Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече багато аварійно небезпечних ділянок
На дорогах державного значення налічується 124 ділянки з підвищеною аварійністю, найбільше з яких у Закарпатській, Київській, Миколаївській областях та на Волині, - повідомляє Укравтодор.

У Ковелі на Великдень зацвіла алея сакур ФОТО

У Ковелі на Великдень зацвіла алея сакур ФОТО
35 саджанців японської вишні сорту «Роял Бургунді» розквітли на вулиці Олени Пчілки. Тривалість їх цвітіння недовга і залежить від температури повітря та опадів. Тож поспішайте побачити унікальне явище в нашому місті.