Ковельські актори отримали кілька запрошень на театральні події у різні куточки України

Як ми повідомляли раніше, з 10 по 13 травня у Києві тривав фестиваль Українського аматорського театру «День театру», участь у якому вперше взяв Ковельський аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце». Столичним глядачам вони показали виставу-диптих за мотивами романів Ліни Костенко «Несказане лишилось несказанним…», а також театралізоване дійство «Легенда про Ковель». За чудову постановку твору ковельчан відзначили Дипломом та відзнакою фестивалю у номінації «За сценографічне рішення вистави».

- Це був надзвичайний досвід, ми зуміли достойно представити наш колектив і наше рідне місто на такому високому рівні, а крім того, ми отримали масу позитивних емоцій, яскравих вражень, побачили справжнє різнобарв’я форм та жанрів у виконанні інших колективів, знайшли нових друзів та однодумців, та отримали вже кілька запрошень на театральні події у різні куточки України…», - каже режисер театру Альона Малюга-Мельникова.


Аби поїздка ковельських аматорів на фестиваль стала можливою, чимало людей доклали максимум зусиль для цього. Тож місцеві театрали щиро вдячні за підтримку, допомогу і довіру.

- Щиро дякуємо всім, хто підтримував нас, вболівав і допомагав. Зокрема, ця поїздка відбулась завдяки сприянню заступника міського голови – Прокопіва Ігоря Ярославовича, а також - відділу культури виконавчого комітету Ковельської міської ради в особі начальника відділу – Савлук Вікторії Анатоліївни. Дякуємо костюмеру Народного дому «Просвіта» - Літвін Лілії Степанівні, Ковельському історичному музею (в особі директора - Матвійчук Маргарити Євгеніївни та доглядача фондів – Мороз Мирослави Леонідівні), Старовижівському районному народному краєзнавчому музею (в особі директора – Ковальчук Наталії Леонтіївни), ДУ «Ковельська виховна колонія» та Волинському академічному облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка, а також – Шлюєву Юрію Миколайовичу, Кушнерук Альоні Юріївні, Кушнерук Юрію Пилиповичу та усім, хто доклав зусиль для того, щоб ковельський театр зміг заявити про себе та своє місто на такій яскравій і значимій театральній події у столиці. Дякуємо, «День театру – 2019»! Це було неймовірно!, - зауважила режисер-постановник та акторка місцевого театру-студії «10 ряд 10 місце».#Театр #Просвіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також