Ковельські студенти - кращі слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів

27 травня на базі Технічного коледжу Луцького НТУ відбувся конкурс професійної майстерності зі спеціальності «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» ІІІ розряду. Повідомляє Луцький НТУ. У змаганнях взяли участь майбутні автослюсарі та автомеханіки із шести навчальних закладів області. Так, окрім команди із Технічного коледжу Луцького НТУ, на конкурс завітали хлопці з Ковельського ПЕК Луцького НТУ, Любешівського ТК Луцького НТУ, Ковельського ЦПТО, Володимир-Волинського АПК та Луцького вищого професійного училища зі своїми наставниками.

Зі вступним словом та привітаннями виступили директор Технічного коледжу Луцького НТУ Олег Герасимчук, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк. Побажали успіхів учасникам й представники партнерів конкурсу: заступник генерального директора ПрАТ «Волинь-АВТО» Микита Лебедюк, директор «Автоцентр Захід», офіційний дилер «Volkswagen» Віталій Штогрин та технічний директор ТзОВ «Шинний центр ТАЛФОРТ» Олександр Драган.

Кожна із команд повинна була виконати 6 практичних завдань і теоретичну частину, котра складалася із 50 комп’ютерних тестів. Завдання для хлопців ретельно продумували не лише викладачі коледжу, а й партнери конкурсу, тому легкими їх назвати не можна.

До прикладу, кожній команді потрібно було виконати завдання, пов’язані з технічним обслуговуванням та поточним ремонтом системи гальмування автомобіля, завдання, пов’язані з техобслуговуванням шин та дисків автомобіля, провести встановлення пристроїв системи освітлення та світлової сигналізації, провести технічне обслуговування системи освітлення автомобіля, виконати завдання пов'язані з техобслуговуванням кривошипно-шатунного механізму автомобіля, а також провести діагностику двигуна автомобіля.

Все це учасники здійснювали на справжніх автомобілях та їх запчастинах. За правильністю та якістю виконання слідкували члени журі та куратори кожної з команд, які й оцінювали роботу.

Перемогу в конкурсі професійної майстерності та перше місце здобула команда з Ковельського ЦПТО у складі Мартинюка Олександра і Пильчука Олега та їхнього наставника Лисюка Василя Олександровича. Друге місце розділили між собою команди з Ковельського ПЕК Луцького НТУ та Луцького вищого професійного училища, а третім місцем були нагороджені дві команди із ТК Луцького НТУ та команди з Любешівського ТК Луцького НТУ і Володимир-Волинського агропромислового коледжу.#Освіта #КовельськийПЕК #КовельськийЦПТО

Коментарі

Читайте також