Ковельчанина підозрюють у причетності до налагодження незаконного бізнесу на кордоні

Прикордонники не погодились на злочинну схему, яку намагався разом зі своїми поплічниками налагодити житель прикордоння. У результаті проведеної роботи на автостанції м. Володимир-Волинський Волинської області спільною міжвідомчою групою у складі співробітників внутрішньої та власної безпеки по Львівському прикордонному УВВБ «Захід» Держприкордонслужби України, ВБКОЗ УСБУ, слідчих ГУ НП України у Волинській області, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Луцького гарнізону, у рамках кримінального провадженням за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України, затримано жителя прикордоння - громадянина України, в порядку ст. 208 КПК. Повідомляє Державна прикордонна служба України.

Його затримання відбулося під час надавання військовослужбовцю відділення інспекторів «Коритниця» Львівського загону неправомірну вигоду у розмірі 6 тисяч гривень за сприяння йому у незаконному переміщенню тютюнових виробів через державний кордон України до Польщі на ділянці відділу «Коритниця». Факт надання неправомірних коштів задокументовано. Неправомірну вигоду встановленим порядком вилучено слідчим. Тривають невідкладні слідчі дії.

Крім того, на підставі ухвали Луцького міськрайонного суду розпочато обшук за місцем проживання затриманого та його пособників у м. Володимир-Волинський, м. Ковель та с. Радехів Любомльського району Волинської області.


#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

Ковельчанам нагадують про заборону вирощування нарковмісних рослин

Ковельчанам нагадують про заборону вирощування нарковмісних рослин
Ковельським ВП ГУНП у Волинській області розпочато профілактичну операцію «МАК». За незаконні посіви наркотичного зілля передбачені адміністративні стягнення або кримінальна відповідальність.