Юні футболісти ЗЗСО №8 стали призерами «Шкіряного м’яча»

У Бердичеві відбулися Всеукраїнські зональні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» U-11 (серед юнаків 2008 року народження). Команда Михайла Пекори закладу загальної середньої освіти №8 м. Ковеля зайняла третє місце. У першій грі юні ковельчани поступилися бердичівським футболістам з рахунком 2:1, у другій - гімназистам з Рівненщини – 3:2.

Окрім матчів, під час змагань провели й конкурси з елементів техніки гри. У жонглюванні та в ударі на дальність перемога дісталась суперникам ковельчан, а удар на точність найкраще виконав Вадим Мацан (Ковель), ставши переможцем у цій номінації.

У складі кожної команди були визначені й кращі гравці. Серед ковельських футболістів кращим визнано Романа Варакуту.

Команда отримала у подарунок від організаторів змагань комплекти футбольної форми. А за зайняте третє місце у змаганнях - диплом, футбольні м’ячі, вимпели й солодощі.Довідково:

«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» – всеукраїнський футбольний турнір серед шкільних команд, який проводиться Асоціацією аматорського футболу України спільно з Федерацією футболу України. Ці змагання організовуються у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України і входять до програм спортивно-масових заходів українських шкіл. Турнір є спадкоємцем всесоюзних змагань із футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», які ведуть свою історію з 1965 року. Змагання на всеукраїнському рівні знову розпочалися у 1998 році. З того часу і до сьогодні турнір очолює ветеран київського «Динамо», кращий футболіст СРСР 1966 року, заслужений майстер спорту Андрій Біба.

Просування активного способу життя серед підлітків місцевих громад є головною метою турніру та важливою складовою соціальної відповідальності Компанії Кока-Кола в Україні, вагомим внеском у розвиток громад і організацію дозвілля юних українців. Тому з 2010 року світовий бренд Coca-Cola став Титульним спонсором «Шкіряного м’яча». Співпраця триває й нині. Це дало змогу значно підвищити загальний рівень змагань, привернути до них більший інтерес учасників та глядачів. Молодь отримує чудову нагоду для самореалізації та здійснення мрій.


#Футбол

Коментарі

Читайте також