Діти загиблих учасників АТО та з соціально незахищених родин ковельчан отримали подарунки

У Ковелі тривають заходи до Міжнародного дня захисту дітей. Сьогодні у сесійній залі міської ради відбулась зустріч представників влади з сім’ями загиблих учасників АТО та тими, які опинилися в складних життєвих обставинах. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Маленькі та юні ковельчани зі своїми батьками, бабусями, дідусями завітали на святкову зустріч. Щирі слова вітання їм адресували секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник служби у справах дітей Жанна Вельма, старший інспектор ювенальної превенції Ковельського відділу поліції Юрій Кузьмук.

Понад 70 хлопчиків і дівчаток з 37 родин отримали продуктові набори, придбані за кошти міського бюджету.

Вручили подарунки синам і донькам героїв, які загинули, захищаючи рідну землю на Сході України. Про це подбали керівник обласного відділення Всеукраїнської спілки «Побратими України» Юрій Ганджала та директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Третяк.

Діти одержали також запрошення на розважально-пізнавальні заходи, які впродовж цих днів проходитимуть у місті. Організатори сподіваються, що вони додадуть хорошого настрою, позитиву, корисної інформації та радості ковельській дітворі.#СоціальнийЗахист #ДопомогаАТО

Коментарі

Читайте також

В санаторії «Лісова пісня» просять облаштувати місце для купання візочників

В санаторії «Лісова пісня» просять облаштувати місце для купання візочників
Під час літнього сезону значна кількість людей з інвалідністю, які прикуті до інвалідного візка, проходять реабілітацію, лікуються, оздоровлюються у Волинському обласному санаторії.

Ковельчанам нагадують, що переплати субсидій доведеться повертати готівкою

Ковельчанам нагадують, що переплати субсидій доведеться повертати готівкою
Під час автоматичного розрахунку субсидій можливі помилки програмного забезпечення. І як наслідок - розмір виплати завищений. Спеціалістами соцзахисту проводиться перевірка правильності нарахування субсидій.