Для дітей учасників АТО та дітей, сім'ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, влаштували свято

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей event-агенство "Chokolate" щиро вітало дітей учасників АТО та дітей, сім'ї яких перебувають у складних життєвих обставинах. Розповідає директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.

Незважаючи на похмуру погоду, понад двісті юних ковельчан зібрались, аби весело провести час. Зустрічали діток їх улюбленці: СуперКіт, Фея Вінкс, Леді Баг, Лол Єдинорожка та Бджілка. Своєю шаленою енергією та веселощами казкові герої зуміли збадьорити навіть суворих дорослих. Розділившись на команди, під жваву музику та підтримку батьків, між собою змагались хлопчики та дівчатка.

Цікаві конкурси спонукали малечу швидко реагувати та рухатись, аби здобути для своєї команди таку бажану перемогу. Музичні батли, гра у погляди, рухливі лабіринти, шалені танці та багато інших цікавих та захоплюючих естафет об'єднали учасників у велику дружню родину. На кожному личку світилась радісна посмішка, адже у результаті перемогла дружба!

Найбільш інтригуючим моментом свята виявився розіграш подарунків. Кожна дитина при вході отримала свій щасливий номер та цукерку "чупа-чупс", аби мати змогу позмагатися за приз від Феї Вінкс. А щасливчиків було чимало!

Найемоційнішою частиною свята стало Бульбашкове шоу. Чарівна та мила ведуча Мирослава попросила дітей загадати свою найзаповітнішу мрію і подумки покласти у веселкову бульбашку, аби впіймавши її у долоні, мрія здійснилась. І потягнулись догори сотні маленьких рученят, адже так хочеться, щоб все задумане здійснилось!

- Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякує своїм друзям та надійним партнерам event-агенство Chokolate, за благодійність та щиру любов до дітей, бажання творити добро! Ми зичимо Вам невичерпної енергії, креативних ідей та успішного зростання аби разом і надалі тішити малечу! Діткам бажаємо рости здоровими та щасливими, нехай усі ваші мрії здійснюються!, - зазначила у дописі на своїй сторінці у соцмережі Інна Третяк.#Дозвілля #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі вперше відбулися змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами

У Ковелі вперше відбулися змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами
Разом з ними дистанції долали й інші діти, котрі не мають вад здоров'я. Спільний захід та щире спілкування було усім на користь. Ініціатори заходу дякують учасникам, батькам та усім, хто допомагав в організації спортивного свята для дітей.

25 травня у Ковелі відбудуться змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами

25 травня  у Ковелі відбудуться змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами
Такий захід у місті проведуть вперше. Дистанція розроблена з урахуванням потреб юних спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Долучитися до організації змагань запрошують меценатів та волонтерів.