У Ковельському МТМО відкрили нові відділення лікарні та запрацював потужний МРТ

У Ковельського МТМО стартувала робота модернізованого відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, сучасного операційного блоку, суперпотужного апарату магнітно-резонансної томографії (SIEMENS Avanto), завершено капітальний ремонт покрівлі інфекційно-неврологічного корпусу, а також відбулась презентація скульптури “Розвиток” біля центрального входу. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Оглянути ці зміни завітало чимало гостей. Серед них — міський голова Олег Кіндер, народний депутат України Степан Івахів, голова Волинської ОДА Олександр Савченко, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник обласного управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк.

На переконання міського голови Олега Кіндера, важливо, що для розвитку медицини в Ковелі вдалось організувати співпрацю між усіма гілками влади. А найважливішим результатом цього є поліпшення якості обслуговування людей, надання їм необхідної медичної допомоги. Рівень об’єктів, які відкривались, відповідає світовим стандартам.

- Ковельський госпітальний округ має хороші перспективи. На сьогодні найвищі темпи розвитку медицини на Волині саме у Ковелі. Ми тут часто буваємо, відкриваємо оновлені відділення, запускаємо нову апаратуру. Те, що робить молода команда головного лікаря Олега Самчука — це глобально. Вони визначили пріоритети та мають стратегію, - зауважив голова ОДА Олександр Савченко.


- Якщо оцінювати роботу керівника Олега Самчука та колективу за п’ятибальною системою, то це 5 з плюсом. Я знаю, як створювати нове. Часом дивуюсь, бо тут це здійснюється семимильними кроками. Здається, нещодавно були на відкритті ангіографа, а сьогодні знову стільки зроблено. Вони молодці. У нас хороша співпраця, взаєморозуміння. Не пам’ятаю питань, які б нам бачились по-різному, - поділився враженнями народний депутат Степан Івахів.


І, напевне, найвищою оцінкою від нардепа стало наступне зізнання: “Я багато поїздив, побачив світ і можу сказати, якщо виникне необхідність, то я приїду сюди. Мої рідні і близькі, наближчі мої люди, вони проходять тут обстеження, лікуються. Я вірю ковельській лікарні, довіряю її спеціалістам. Тут європейський кваліфікований підхід не тільки за насиченістю обладнання, але дуже активно вдосконалюють свій фах медичні працівники”.

Головний лікар Олег Самчук на знак поваги вручив почесним гостям логотип медичного закладу.

- Ми хочемо створити лікарню, яка б не трималась на персоналіях, а щоб це був бренд, якому люди довірятимуть без прізвищ. Хочемо, щоб наша абревіатура - МТМО була відома в Україні, світі. Ми дуже хочемо цього і зробили уже чимало кроків у цьому напрямку, - досить оптимістично заявив Олег Олегович.


Фінальним акордом зустрічі стала презентація скульптури “Розвиток”. Її автором є колишній ковельчанин Володимир Гончарук.

Довідково

Сучасний операційний блок №1 з окремим інфекційним блоком, європейського рівня з трьома операційними, які укомплектовані новітнім потужним обладнанням ведучих європейських фірм: наркозно-дихальні апарати фірми AEONMED, операційні лампи та відсмоктувач хірургічний - DRAGER, монітори пацієнта MINDRAY, столи операційні – BIOMED, підвісні консолі - Tedisel Medical.


Модернізоване відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії
відповідає світовим стандартам надання невідкладної медичної допомоги, розраховане на 12 ліжок, та при потребі може бути збільшене до 15 ліжок (до цього було розгорнуто лише 6 ліжок). Завдяки влаштованим скляним перегородкам у реанімаційних залах, покращились умови нагляду медичним персоналом за пацієнтами. Медичне обладнання для спостереження за основними показниками стану пацієнта розміщене на функціональних підвісних консолях, що дає вільний доступ медичного персоналу до пацієнта.


Магнітно-резонансний томограф
. Протягом трьох років співпраці Ковельського МТМО з обласною державною адміністрацією, обласною радою, управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації та Ковельською міською радою для покращення діагностично - радіологічної служби Ковельського МТМО залучено інвестора ТзОВ Гемо Луцьк, яким встановлено в 2016 році комп’ютерний томограф SIЕMENS SOMATOM Emotion 6S. В квітні 2019 року даний апарат замінений на новий, більш потужніший SIЕMENS SOMATOM Emotion 16S.
Цим же інвестором встановлений новітній суперпотужний апарат магнітно-резонансної томографії (SIЕMENS Avanto 1,5 Тл), потужністю 1,5 Тл. Для розміщення даного апарата проведений капітальний ремонт приміщення, яке відповідає всім необхідним вимогам. Вартість проекту 1,2 млн євро.

Нова покрівля
За сприяння народного депутата України Степана Івахіва на здійснення заходів щодо соціального-економічного розвитку з державного бюджету виділено кошти для Ковельського МТМО на капітальний ремонт покрівлі інфекційно-неврологічного корпусу ЦРЛ.#КовельськеМТМО #ОлегКіндер #ОлегСамчук #СтепанІвахів #ПатріотиВолині

Коментарі

Читайте також

Головні лікарі медичних закладів Волині заздрять ковельським медикам

Головні лікарі медичних закладів Волині заздрять ковельським медикам
У Ковелі відбулось виїзне засідання колегії управління охорони здоров'я Волині. Гості міста були вражені позитивними змінами у Ковельському МТМО. Йдеться про умови праці та забезпечення медичним обладнанням.