«Дипломовані» молодіжні лідери втілюють у Ковелі нові цікаві проекти

Ковельський молодіжний центр «Місто ідей» завершив упровадження першого потужного проекту «Лідери майбутнього», який відбувся за підтримки USAID та Корпусу Миру США в Україні та Ковельської міської ради. Метою проекту було сприяння активній участі молоді у житті громади, становленню учасників як стійких лідерів.

Упродовж трьох місяців роботи проекту учасники пройшли серію тренінгів на такі теми, як лідерство, розробка та управління проектами, громадянська активність, робота в команді, навички створення презентацій, волонтерство тощо.

Досягнути високих результатів учасникам допомогли одні з найкращих тренерів України: Вікторія Клементьєва, Сергій Низькохат, Ірина Солодуха, волонтери Корпусу Миру США в Україні - Кесіді Кремтон, Сара Вінтер, Ханна Амадо, які креативно підійшли до проекту і внесли частинку «себе» в розвиток наших лідерів.

- Справжньою кульмінацією, як потім зізналися самі учасники, для них стало проведення власних тренінгів, що було важливою умовою організаторів для освоєння отриманих знань. Але колективна робота кожної команди довела, що перед нами справжні лідери, - каже керівник центру Людмила Зубарєва.


Учасники проекту «Лідери майбутнього» провели чотири власних повноцінних тренінгів, в яких взяли участь понад 60 нових учасників. Також досягненням нових лідерів стала реалізація декількох проектів:
Ірина Кропивник розвиває власний Читацький клуб «LibrocrosS», а вся команда випускників одноголосно підтримала ініціативу Нововолинського молодіжного центру «Горнятко своє носи з собою» та активно розвиває ідею у Ковелі.

Ще багато цікавих ідей для реалізації у планах команди випускників проекту «Лідери майбутнього».


#МістоІдей #Дозвілля

Коментарі

Читайте також

Як у Ковелі писанки шукали

Як у Ковелі писанки шукали
П'ять команд шукачів писанок нарешті змогли втілити в життя квест «Великоднє диво», яке через примхливу погоду довелося перенести. Чи впоралась із завданнями ковельська молодь і який новий - незвичний проект, готує «Місто ідей»?