1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі розглянуто заяви учасників АТО про надання земельних ділянок для житлового будівництва

У Ковелі розглянуто заяви учасників АТО про надання земельних ділянок для житлового будівництва

Відбулося чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членами сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність. Його провів депутат міської ради Анатолій Кислюк. Про це повідомляють на сайті Ковельської міської ради.

Було розглянуто заяви громадян щодо надання земельних ділянок для житлового будівництва, задоволено звернення про включення до єдиних реєстрів учасників АТО та виключення з них.

Деякі звернення потребують додаткового вивчення. Стосовно їх позитивного вирішення члени комісії висловили певні пропозиції. Їх опрацюють та узгодять прийнятні варіанти із заявниками відділи земельних ресурсів, містобудування та архітектури.


#ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Діти загиблих учасників АТО та з соціально незахищених родин ковельчан отримали подарунки

Діти загиблих учасників АТО та з соціально незахищених родин ковельчан отримали подарунки
Про це до Дня захисту дітей подбали міська влада, обласне відділення Всеукраїнської спілки «Побратими України», міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У Луцьку ковельчанин - учасник АТО, презентував свою першу книгу

У Луцьку ковельчанин - учасник АТО, презентував свою першу книгу
Михайло Укран видав збірку власних творів «Червлене літо»: романи, п'єси, оповідання, вірші... Підтримали молодого автора представники Волинського обласного осередку спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України».