1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанка Ірина Артемук - зайняла друге місце у Всеукраїнському конкурсі

Ковельчанка Ірина Артемук - зайняла друге місце у Всеукраїнському конкурсі

Два дні (4-5 червня) у Києві тривав Всеукраїнський конкурс "Джерело творчості". У номінації "Керівник гуртка - 2019" (очний тур) почесне ІІ місце зайняла керівник гуртків Станції юних туристів м. Ковеля, голова ГО "Дитячий клуб туристів-рятувальників "Контур" Ірина Артемук. Повідомляє Волинський обласний Центр туризму, спорту та екскурсій.

У перший день учасники конкурсу проводили самопрезентацію "Моє педагогічне кредо", а наступного дня безпосередньо показували свої вміння працювати з дітьми: демонстрували фрагменти занять гуртків (дійсно проводили заняття з незнайомими для себе дітьми) військово-патріотичного напряму, туристсько-краєзнавчого та туристсько-спортивного профілів.

- Вітаємо з цим почесним досягненням! Дякуємо за Вашу працю та вклад у розвиток дитячої творчості і їхніх захоплень Бажаємо й надалі бути такою ж активною, енергійною й передавати цю енергію дітям! Натхнення й креативності Вам!, - йдеться у привітанні від Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій.#КлубКонтур #Спорт #Дозвілля

Коментарі

Читайте також

У Ковелі вперше відбулися змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами

У Ковелі вперше відбулися змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами
Разом з ними дистанції долали й інші діти, котрі не мають вад здоров'я. Спільний захід та щире спілкування було усім на користь. Ініціатори заходу дякують учасникам, батькам та усім, хто допомагав в організації спортивного свята для дітей.

25 травня у Ковелі відбудуться змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами

25 травня  у Ковелі відбудуться змагання зі спортивного орієнтування для дітей з особливими потребами
Такий захід у місті проведуть вперше. Дистанція розроблена з урахуванням потреб юних спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Долучитися до організації змагань запрошують меценатів та волонтерів.

Ковельчанка у складі команди Волині перемогла на міжнародних змаганнях зі спортивного туризму у Литві ФОТО

Ковельчанка у складі команди Волині перемогла на міжнародних змаганнях зі спортивного туризму у Литві ФОТО
Волинські туристи здобули кубок та золоті медалі. Катерина Доценко є вихованкою Ковельської станції юних туристів та клубу туристів-рятувальників «Контур». Вона вперше виступала в складі збірної області.