1. Головна
  2. Новини
  3. 14 червня у Ковелі презентуватимуть проект з реконструкції стадіону «Локомотив»

14 червня у Ковелі презентуватимуть проект з реконструкції стадіону «Локомотив»

14-15 червня у Ковелі відбудеться конференція - презентація міжнародного проекту «Транскордонні центри діалогу культур Польща-Білорусь-Україна». Повідомляє офіційний сайт Ковельської міськради.

У заході візьмуть участь делегації з міст-партнерів: польського та білоруського Щучинів, з якими Ковель впроваджує цей проект. Офіційне відкриття конференції - 14 червня о 15.00 год. в сесійному залі Будинку рад.

Запрошують представників ЗМІ та громадськості до участі.

Нагадаємо, що Ковель разом з польськими та білоруськими партнерами виграв кошти на реалізацію спільного міжнародного проекту «Транскордонні центри діалогу культур Польща–Білорусь–Україна» у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2014-2020 роки.

Він передбачає будівництво на основі існуючих спортивних об’єктів спеціальних культурних центрів. У нашому місті він з’явиться на базі стадіону «Локомотив».


#Локомотив #Проекти #ЄвропейськийСоюз

Коментарі

Читайте також

Байкери з Білорусі та Польщі побували у Ковелі ВІДЕО

Байкери з Білорусі та Польщі побували у Ковелі ВІДЕО
Мотопробіг відбувся на підтримку міжнародного проекту “Транскордонні центри діалогу культур”. Партнерами Ковеля у його реалізації є міста-тезки Щучин в Польщі та Білорусі. Деталі - у сюжеті 12 каналу.

Байкери з Польщі та Білорусі відвідали Ковель

Байкери з Польщі та Білорусі відвідали Ковель
Марафон відбувається у рамках спільного міжнародного проекту «Транснаціональні центри діалогу культур» за програмою транскордонного співробітництва Європейського сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».