У яких дитячих оздоровчих таборах Волині безпечно відпочивати - з'ясовували співробітники ДСНС

12 червня на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Оберіг» в селі Уховецьк Ковельського району відбулось засідання виїзної обласної міжвідомчої комісії з питань підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей за участю посадовців органів обласної та місцевої влади, власників оздоровчих закладів, а також співробітників ДСНС. Про це повідомляється на сайті управління ДСНС у Волинській області.

У доповідях учасників робочої зустрічі йшлося про ступінь готовності закладів відпочинку та оздоровлення до літнього сезону, стан пожежної безпеки, виконання вимог щодо безпеки харчування та перебування дітей в закладах оздоровлення та відпочинку.

Про виконання протипожежних вимог поінформував заступник начальника Управління ДСНС України у Волинській області Олег Билиця. Він зазначив, що з-поміж 11 закладів, які працюватимуть влітку, в 7-и вимоги пожежної та техногенної безпеки уже виконані, зокрема в закладах оздоровлення «Прикордонник» Іваничівського району, «Світанок» Ківерцівського району, «Ровесник» Луцького району, «Парасолька» Турійського району, «Світязь», «Супутник» і «Чайка» Шацького району. У решті – підготовчі роботи тривають, протипожежні недоліки перебувають в стадії усунення.

- Актуальною є й системна роз’яснювальна робота серед відвідувачів та персоналу таборів, практичні навчання та тренінги з питань безпеки, - наголосив Олег Билиця та поінформував присутніх про заплановане проведення таких превентивних заходів за участю співробітників ДСНС.


Учасники засідання ознайомилися з проведенням підготовчих робіт у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Оберіг».


#Рятувальники #Дозвілля #Відпочинок

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі у перший день літа розпочався купальний сезон

У Ковелі у перший день літа розпочався купальний сезон
Про безпеку ковельчан на міському пляжі дбають матроси-рятувальники. Планують запровадити чергування й на водосховищі у місцях масового скупчення відпочивальників, хоча купатися дозволено лише на міському пляжі.