1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський підприємець, якого вважали винним у викиданні сміття у лісі, до інциденту не причетний

Ковельський підприємець, якого вважали винним у викиданні сміття у лісі, до інциденту не причетний

Дубівський сільський голова Роман Троцюк на своїй сторінці у Фейсбук пояснив прикру ситуацію зі стихійним сміттєзвалищем, до якого вважали причетним ковельського підприємця.

- На жаль, сталася прикра подія. Сміття було вивезено не на полігон побутових відходів в м. Ковель, а на територію колишнього смітника Дубівської сільської ради. Працівники, які вивезли сміття отримали кошти щоб заплатити за утилізацію на міському сміттєзвалищі, але вивезли сміття на іншу територію. Підприємець як тільки отримав інформацію про цей випадок приїхав, вибачився та винайняв велику машину і завантажив не тільки своє сміття, а й сміття що вивезли інші непорядні люди. Наразі інцидент вичерпано, претензій в громади немає. Дякуємо за оперативність та порядність у виправленні помилки. Звертаюсь до жителів Дубівської громади. Наше здоров'я та благополуччя залежить від середовища, в якому ми живемо. Ставтесь відповідально до навколишнього середовища та контролюйте інших. Разом ми зможемо створити безпечну та комфортну для проживання громаду, - зазначив посадовець.


На захист підприємця у соцмережі висловилась і керівниця ковельської Арт-студії "СвітОк" Світлана Солодун (Svitlana Solodun):

- Я знаю цих підприємців - дуже свідомі громадяни!!! Підтримують всіх навколо фінансами постійно, починаючи від с. Вербка (виділяють кошти на День села і тд..., Закінчуючи будинками сиріт, дітей зі сходу, воїнів на передовій..... І немає кінця краю цьому списку). Мені дуже прикро, що така інформація поширюється як метастази в мережі. Не даремно кажуть: ціле життя робив добро - ніхто не знав, один випадок перекреслив ВСЕ! От і роби після цього людям добро...не оцінять! (Водій самовільно вивіз не по адресі....), - йдеться у дописі.


Звісно, цей прикрий випадок завдав чималої моральної шкоди родині підприємця. Сподіваємось, що він не позначиться на репутації порядної людини. Адже мешканці Дубового та ковельчани дізналися про справжнього винуватця інциденту, який, має зробити відповідні висновки та понести покарання.

#Екологія #Благоустрій

Коментарі

  • Анонім
    А сільська рада дуже добре знає цього підприємця і за добрі справи також. Можна було б і до його і на пряму звернутись. Має бути соромно в першу чергу сільській раді.
    Відповісти

Читайте також